שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  שני כהן חיקתה ילד קטוע אצבע, הפרסומת הוסרה
  פרסומת של חברת הביטוח 9000000 כללה קטע שבו דיברה השחקנית שני כהן על ילד קטוע אצבע. הורים לילד שנולד עם ארבע אצבעות התלוננו לרשות השנייה, והחברה החליטה להסירה. "הפניות נגעו לליבנו, הסרנו ביוזמתנו", מסרו בתגובה

  חברת הביטוח 9000000 הודיעה היום (א') כי היא מסירה משידור את הפרסומת החדשה בכיכובה של שני כהן בעקבות תלונות של הורים.

   

  בפרסומת, ששודרה בימים האחרונים, מנסה כהן לשכנע בני זוג להצטרף לחברת הביטוח שלה. במסגרת ניסיונותיה היא אומרת כי המעבר עלול לגרום בין היתר לקטיעת אצבע של בנם, ומחקה את הילד: "אמא, למה אני היחיד בגן עם ארבע אצבעות".   

  צפו בפרסומת שהוסרה

  צפו בפרסומת שהוסרה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  בעקבות השידור התלוננו צופים בפני נציב פניות הציבור ברשות השנייה דוד רגב כי הפרסומת פוגענית. בין המתלוננים היה גם זוג הורים שבנם נולד ללא אצבע, "מיום שבננו נולד עם 4 אצבעות היו לנו חששות איך הוא יתקבל בחברה של ילדים אחרים. הפרסומת פוגעת ברגשותינו. נבקש להסירה", כתבו ההורים.

   

  שני כהן בפרסומת ()
  שני כהן בפרסומת
   

   

  רגב פנה לחברה וביקש את התייחסותה, ובעקבות זאת היא הודיעה שהחליטה להסיר את הפרסומת משידור. "טוב עשה המפרסם שהסיר את הפרסומת. אין לטעמי מקום להומור המגחך על בעלי מום ובעיקר ילדים", אמר רגב.

   

  מאיי. די. איי חברה לביטוח בע"מ נמסר: "במשרדי החברה התקבלו שתי פניות הנוגעות לפרסומת האמורה. מאחר והפניות נגעו ללבנו, החלטנו ביוזמתנו על הסרת הפרסומת באופן מיידי".

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים