שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  צילום: shutterstock
  חבר תורמים קילומטרים לאתגרים
  ממרוד ובן שימול מבקשים סליחה, ב-DLD עלו על גלשנים ויש מנכ"לית ראשונה להגנת הטבע. רכילות עסקית

  כמו בכל שנה, גם הפעם נציגי כוחות הביטחון של ארגון "חבר" תרמו את מספר הקילומטרים שרצו במסגרת המירוץ השנתי בפארק אריאל שרון עבור עמותת אתגרים, לסיוע אנשים עם צרכים מיוחדים. גמעו מרחקים: מנכ"ל חבר מוטי לוי, מנכ"ל אתגרים אבנר בלקאי וסמנכ"ל אתגרים גמא שפר.

  אבנר בלקנאי, מוטי לוי, גמא שפר (צילום: רונן טופלברג)
  אבנר בלקנאי, מוטי לוי, גמא שפר(צילום: רונן טופלברג)
   

  גולשים ומחדשים

  בימי שיגרה מנכ"לי, יזמי ומשקיעי פירמת ראיית החשבון והייעוץ PwC Isarel מקפידים על עניבות וחליפות מסודרות. אבל במהלך כנס DLD לחדשנות ועידוד עסקים, החברים בארגון Executive on Board, שמאגד בתוכו, בין היתר, את אנשי PwC Isarel הגיעו לחוף בת ים, עלו על חליפות גלישה וגלשנים נהנו מספורט ימי כמו גלישת סאפ, קייט וסקי ויצרו עוד כמה הזדמנויות עסקיות וחברתיות.

   

  בין החותרים: מייסד ובעלים משותף של גילת לוויינים יהושוע לוינברג, יזם הנדל"ן אלון קסטיאל, מנהלת פיתוח עסקי ב-PwC Israel וממקימות Executive on Board שלהבת סגל, מנכ"לית רילוקיישן ג'ובס עינת גז, מנהל הכספים של אביליטי אבי לוין, בעלים ו-COO של iHLS מיטל בן דב, מנכ"ל Sagittarius מאיר לוי ומנכ"ל Lighthouse עמוס טלמור. 

  אבי לוין, מיטל בן דב, מאיר לוי, עמוס טלמור, שלהבת סגל, יהושע לוינברג (צילום: נועם אשל)
  אבי לוין, מיטל בן דב, מאיר לוי, עמוס טלמור, שלהבת סגל, יהושע לוינברג(צילום: נועם אשל)
   

  מתחלפים ומאחלים בבני עקיבא

  חוג הידידים של תנועת בני עקיבא התכנס לאחל שנה חדשה טובה לחברים ולתנועה, ולציין את כניסתו לתפקיד של המזכ"ל החדש יאיר שחל. לכבוד האירוע, שהתקיים בביתם של עזיה ויעקב שראייר ברמת גן מחוג הידידים, הגיעו בין היתר יו"ר חוג הידידים אבי ברזילי, עו"ד שלמה נס ורעייתו משנה למנכ"ל אפריקה ישראל נכסים, לאה נס, בעלי ליימן שליסל מוני ליימן, יו"ר מועצת המנהלים של עמידר יצחק לקס, איש ביטוח ונדל"ן אפרים קריאל ועו"ד יעל דולב.

  שלמה נס, יוסי פריימן, דן אוריין, עו"ד ציפורה בליצר (צילום: יוסי זליגר, דוברות בני עקיבא)
  שלמה נס, יוסי פריימן, דן אוריין, עו"ד ציפורה בליצר(צילום: יוסי זליגר, דוברות בני עקיבא)
   

  סליחות וכפרות 1: משה ממרוד פונה לנכדים

  מנכ"ל ובעל השליטה בקבוצת תדיראן משה ממרוד ביקש סליחה מנכדיו. "השנה אני מבקש סליחה מהנכדים המדהימים שלי, על כך שאני לא מתראה ולא פוגש אותם מספיק עקב תפקידיי".

   משה ממרוד (צילום: סיון פרג')
  משה ממרוד(צילום: סיון פרג')
   

  סליחות וכפרות 2: אודי בן שימול מבין הורות

  מנכ"ל Sodexo On-Site אודי בן שימול החליט השנה לבקש סליחה מהוריו: "בעבר הייתי מאד ביקורתי כלפי הוריי ודרכי החינוך שלהם. ככל שאני מתבגר, וכשרעייתי ואני מתמודדים עם ההורות, אני מגלה שלהיות הורה זו משימה מורכבת ולא פשוטה. אני מבין שחלק מהביקורת שהפניתי כלפיהם היתה לא צודקת ופוגעת. לכן אני מבקש מהם סליחה".

   אודי בן שימול
  אודי בן שימול
   

  נוסבאום יושב בחושך

  מאות מוזמנים הגיעו לקיבוץ געש לכבוד אירוע הלקוחות השנתי של חברת "געש תאורה". בין החוגגים: מנכ"ל החברה דותן בוכסווילר, מנהלת השיווק קרין נצר, מנכ"לית המועצה לבנייה ירוקה הילה בייניש, יו"ר המועצה הכלכלית של הקיבוץ ישראל עוז ופאולו מונטניילי, אורח מאיטליה, שבלט בשבילי הקיבוץ בחליפתו המחויטת. בתוכנית האמנותית: אבי נוסבאום, שהתלונן שהוא ישב בחושך זמן רב מדי.

  הילה בייניש, קרין נצר, אבי נוסבאום, דותן בוכסווילר (צילום: שמוליק חזן)
  הילה בייניש, קרין נצר, אבי נוסבאום, דותן בוכסווילר(צילום: שמוליק חזן)
   

  איריס האן למנכ"לית החברה להגנת הטבע

  איריס האן נבחרה על ידי הוועד המנהל של החברה להגנת הטבע למנכ"לית החדשה של הארגון, ותהיה למנכ"לית הראשונה בתולדות החברה. האן, תושבת חיפה, מתכננת סביבתית ועורכת דין, תהיה אמונה על תקציב שנתי של מעל 100 מיליון שקלים.

   איריס האן (צילום: איציק צפדיה)
  איריס האן(צילום: איציק צפדיה)

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "חבר תורמים קילומטרים לאתגרים"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים