שתף קטע נבחר

נהרג בטיול: הביקור אצל הבן בהודו הסתיים באסון

אריאל פריימן נסע עם אשתו אורית לבקר את בנם שמטייל שם בחופשת לימודיו מהפקולטה לרפואה בתל אביב. "הוא החליק ונפל, הם ראו את זה מול העיניים", סיפרה חברת המשפחה

 

אריאל פריימן. נהרג בהודו ()
אריאל פריימן. נהרג בהודו
אפילו שבוע לא חלף מאז שהגיעו אריאל ואורית פריימן להודו - לבקר את בנם שמטייל שם כבר חודשיים וחצי - ואמש (יום ד') התבשרו בני המשפחה על מותו של אב המשפחה בטרק בהרי ההימלאיה.   

 

בבית משפחת פריימן בניר צבי התכנסו עשרות בני משפחה וחברים עם היוודע הבשורה הקשה על מותו. יחד עם אשתו נסע פריימן (56) להודו בשבת. בנם אסף החל לטייל בחצי היבשת לפני חודשיים וחצי, בחופשת לימודים מהפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב. השלושה אמורים היו לשוב ארצה יחד ב-26 באוקטובר. "אורית סיפרה שהם צעדו במסלול ובשלב מסויים אריאל הלך עם הפורטר, והם הגיעו למבוי סתום. אז אריאל החליק ונפל. היא ואסף ראו את זה מול העיניים", שחזרה חברת המשפחה את שיחתה עם אורית.

 

פריימן נהרג שלשום כשנפל ממצוק באפיק של נהר הגנגס שבמחוז אוטראקהאנד בצפון המדינה. בני המשפחה והחברים שהיו עמו הגיעו רק היום לאזור שבו התאפשרה קליטה סלולרית ואז דיווחו על האירוע.

 

"הוא איש מדהים, יוצר ויוזם בנפשו, חבר ועילוי. זאת בשורה קשה מאוד לכולנו", סיפרה מחוץ לביתו חברת המשפחה. 

 

לדברי המשטרה המקומית בהודו, קבוצה של חמישה מטיילים החלו במסע באזור ביום שני. הם ההתקדמו במסלול טיול למקורם הקרחונים של הגנגס, טרק במעלה הר שאורך כ-18 קילומטר, ושלשום המשיכו במסלול לאחר עצירת לילה. "התאונה אירעה כאשר הוא החליק ונפל לתוך נקיק", דווח עוד. הקבוצה תכננה מסלול ששיאו בגובה של 4,463 מטרים, באזור צחיח הממוקם מעל קרחון גנגוטרי, שמשמש בסיס עבור משלחות העפלה להר שיוולינג ולעבר פסגות אחרות.

 

קונסול ישראל בניו דלהי, זיו בילאוס והמחלקה לישראלים בחול של משרד החוץ, מסייעים למשפחה בכל הכרוך בהשבת הגופה ארצה.

 

פריימן, בעל חברת מחשבים ויזם, ייעץ בשנים האחרונות לכמה חברות ממשלתיות. הוא הותיר אחריו ארבעה ילדים ואישה.  


פורסם לראשונה 19/10/2016 20:38

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים