שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הוא תרם לה אונת כבד - השניים התאהבו והתחתנו

  הת'ר קרוגר נזקקה לתרומת כבד לאחר שחלתה בסרטן ונותרו לה חודשים ספורים לחיות. כריס דמפסי, שלא הכיר אותה קודם, שמע את הקריאה והסכים לתרום. השניים התאהבו ושנה לאחר ההשתלה נישאו זה לזו. סיפור אהבה לא שגרתי

  זה סיפור אהבה שמתחיל בבית חולים ונגמר בכנסייה: הת'ר קרוגר נזקקה לתרומת כבד לאחר שחלתה בסרטן. כריס דמפסי לא הכיר אותה אך שמע דרך חבר לעבודה כי היא זקוקה לתרומה. שנה לאחר שההשתלה בוצעה בהצלחה, השניים התחתנו.

   

  צפו בדיווח רשת CBS על סיפור האהבה של כריס והת'ר:

   

   

   

  עוד כתבות בנושא:

   

  הת'ר קרוגר, תושבת מדינת אילינוי בארה"ב, אובחנה בחודש מארס 2014 עם סרטן כבד בשלב 4 כשהיא בת 25 בלבד. 3 חודשים לאחר מכן, כשהכבד של הת'ר קרס, הרופאים חזו לה סיכוי של פחות מ-50% לחיות יותר מחודשיים.

   

  הת'ר חיפשה ללא הרף תורם מתאים. אנשים רבים התגייסו וניגשו לבדיקות, אולם איש לא נמצא מתאים לתיאום הרקמות שלה. בן דודה סיפר במקום עבודתו על החיפושים אחר תורם ואחד העובדים, כריס דמפסי, ששמע את הסיפור של הת'ר, ניגש לבדיקת תיאום רקמות – ונמצא מתאים לתרומה הן מבחינת סוג הדם וגודל הכבד, והן ממהיבט הבריאותי ותיאום הרקמות.

   

  "אתה האדם המדהים ביותר שהכרתי". הת'ר וכריס ביום נישואיהם
  "אתה האדם המדהים ביותר שהכרתי". הת'ר וכריס ביום נישואיהם

   

  "אמרתי לעצמי – אם אני יכול לעזור, זה מה שאעשה", סיפר כריס בראיון לרשת הטלוויזיה CBS. הוא צלצל להת'ר וסיפר לה שהוא מתאים לתרומה: "לא האמנתי", אמרה הת'ר, "זה היה פשוט בלתי ייאמן".

   

  בחודש מארס אשתקד נפגשו השניים לראשונה בבית החולים האוניברסיטאי באילינוי. ניתוח ההשתלה נמשך יותר משמונה שעות, במהלכו נלקחה אונת כבד מגופו של כריס, והושתלה בגופה של הת'ר, זאת בזכות תכונתו הייחודית של הכבד – לצמוח מחדש לכדי

  גודל תקין.

   

  הת'ר וכריס נשארו בקשר שהלך והעמיק. "הוא אמר לי עוד לפני ההשתלה שאני לא חייבת לו מאומה ושדרכינו יכולות להיפרד מיד לאחר הניתוח", היא סיפרה, "אבל ידעתי מההתחלה שזה לא יקרה".

   

  בתחילת החודש, שנה לאחר ההשתלה, השניים נישאו. "אתה האדם המדהים ביותר שהכרתי מימיי", אמרה לו הת'ר, "אתה מאמין בי, ונותן לי להרגיש נפלא כל יום מחדש. בזכותך אני צוחקת, מחייכת, ומעזה לחלום שוב".


   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רבים התגייסו אבל אף אחד לא התאים, עד שכריס הגיע
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים