שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  איש העסקים נגד מאסטר שף: "קטלו אותי לפני שטעמו את המנה"

  גיא בלושינסקי, שלא עבר את האודישן של "מאסטר שף", טוען ששופטי התוכנית העדיפו לתקוף אותו ולא התמקדו באוכל. "מה שלא ראיתם זה איזה פה פתחו פושטי הרגל הממורמרים שני ורושפלד", כתב איש העסקים בפייסבוק אחרי השידור. ההפקה: "החלטת השופטים מתבססת על כישורים קולינריים"

   

  "לא דיברו איתי מילה על אוכל. ישר שאלו אותי 'כמה כסף יש לך'. זה היה גועל נפש", כך מתאר איש העסקים גיא בלושינסקי את חוויית ההשתתפות שלו בתוכנית הריאליטי "מאסטר שף" ששודרה אמש (שבת) בזכיינית ערוץ 2 קשת.

   

  בלושינסקי בן ה-51, שלא הצליח להעפיל לנבחרת התוכנית, כתב פוסט זועם בפייסבוק לאחר שידור האודישן שלו. "ההפקה בחוכמתה ערכה חלק גדול מהאודישן, ומה שלא ראיתם זה איזה פה פתחו 2 פושטי הרגל הממורמרים שני ורושפלד", כתב על השופטים בתוכנית אייל שני ויונתן רושפלד.

   

  בלושינסקי בתוכנית ()
  בלושינסקי בתוכנית
   

  איש העסקים, שהגיש בעבר גם את התוכנית "סודות הנדל"ן" בערוץ 10, טוען שנתקל בביקורת מהשופטים ללא קשר למנה שהכין. "סחבו אותי עד 2 בלילה, השופטים היו גמורים מעייפות, נכנסתי לאודישן וזה הגיע לרמות לא יפות. הם לא שידרו חלק גדול מהאודישן, רושפלד אמר לי 'אתם הקבלנים גנבים' ועוד קשקשת", אמר היום ל-ynet.

   

  "האוכל לא מעניין אותם". שופטי "מאסטר שף" (צילום: אוהד רומנו) (צילום: אוהד רומנו)
  "האוכל לא מעניין אותם". שופטי "מאסטר שף"(צילום: אוהד רומנו)
   

  בכל תוכנית ריאליטי יש מתמודדים מאוכזבים שלא עברו. מה ההבדל בינם לבינך? 

  "אני לא ממורמר. גם אם היו מקבלים אותי לא יודע אם הייתי הולך לתוכנית. אני איש עסקים מוצלח ולא בטוח שהיה לי זמן לזה. אייל שני שף מוכר - אני מוכן ללכת איתו למבחן טעימה עיוורת אצל כל שף שהוא רוצה, ואז נראה מי מבשל טוב יותר - אני או הוא. הנושא הוא שהאודישן לא מבוסס על אוכל - אם המנה טובה או לא, הם קטלו אותי עד לפני שהם טעמו את המנה. כל הפרצופים שלהם, הייתה שם צרות עין. מיד כשנכנסתי, אייל שני אמר לי 'אתה עשיר'. אמרתי לו 'אני עשיר בנפש ובכסף'".

  הפוסט של בלושינסקי ()
  הפוסט של בלושינסקי
   

   

  ואיך אתה מרגיש עם זה?

  "הרגשתי גועל על האנשים, על השופטים. גועל איך שמתנהל שם הכל. תוכנית תת רמה. זה מזכיר לי את התוכניות של יוסי סיאס ברדיו, שכל אחד מספר כמה הוא מסכן יותר. אז בא להם בן אדם בלי סיפור חיים עצוב, שבנה את עצמו בעשר אצבעות. קיבלתי מאות תגובות מאנשים - בכולם כתבו לי 'גועל נפש'. ראו בבירור שהאוכל לא מעניין אותם".

   

  מהפקת התוכנית נמסר בתגובה: "אנו מודים לגיא על השתתפותו באודישן ל'מאסטר שף'. יודגש כי החלטת השופטים אם להעביר מתמודדים לשלב הבא בתוכנית מתבססת על כישוריהם הקולינריים".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אוהד רומנו
  יונתן רושפלד ב"מאסטר שף"
  צילום: אוהד רומנו
  לאתר ההטבות
  מומלצים