שתף קטע נבחר

גו פרו מכריזה על ריקול לרחפן החדש

שבועיים לאחר השקתו של הקארמה, הרחפן החדש מתוצרת גו פרו, היא מכריזה על ריקול בעקבות כמה מקרים של כשל תעופתי בו דמם המנוע והרחפן צנח ארצה מגובה רב

עוד חברה טכנולוגית סופגת מכה כלכלית ותדמיתית. חברת גו פרו הכריזה הבוקר על ריקול לרחפן החדש, הקארמה, אותו השיקה לפני כשבועיים בארה"ב. כמה יחידות של הרחפן נקלעו לתופעה של דמם מנוע פתאומי, בעקבותיו הרחפן צנח מגובה הישר אל האדמה שתחתיו. למרבה המזל, לפי הדיווחים לא היו נפגעים באירועי ההתרסקות.

 

 

למרות שההשוואה לחברת סמסונג היא בלתי נמנעת, הן בשל הקרבה הטכנולוגית והן בשל סמיכות האירועים, חשוב לזכור שמדובר בריקול ולמעשה גם בחברה טכנולוגית בהיקף קטן הרבה יותר. תעיד העובדה שכשבועיים מאז השקתו של הרחפן בעולם, נמכרו בסך הכל כ-2500 יחידות ממנו ואת כולן מבקשת חברת מצלמות האקסטרים הוותיקה להחזיר לחנויות ולקבל עבורן החזר כספי מלא, כאשר אין עדין תכנון להחלפה של המוצר, עד שמהנדסי החברה יסיימו לבדוק את מהות התקלה החמורה.

 

GoPro Karma (צילום: GoPro) (צילום: GoPro)
GoPro Karma(צילום: GoPro)

 

הרחפן אמור היה להגיע לישראל בתחילת 2017 אולם כרגע עדיין לא ידוע מה יעלה בגורלו של המוצר המסקרן. חברת DJI השיקה רחפן דומה כמה ימים לאחר השקתו של הקארמה, דגם ה-Mavic Pro שאמור היה להתחרות באופן ישיר ברחפן המתקפל של גו פרו. כרגע מסתמן שחברת DJI תמשיך לשלוט בשוק הרחפנים ללא קושי, לפחות בתקופה הקרובה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים