שתף קטע נבחר

יהורם גאון צפה בהצגה על חייו: "זו התרגשות לראות את עצמי על הבמה"

מחזמר חדש שעלה בתיאטרון גושן ומספר את סיפור חייו של יהורם גאון, כולל להיטים גדולים כמו "בלדה לחובש" ו"הנני כאן", נגע בלבו של השחקן והזמר הוותיק: "למחוא כפיים לעצמי זה משהו קצת אחר", אמר בהתרגשות. השר בנט: "דרך הסיפור של יהורם מקבלים את הסיפור של המדינה". צפו

 

"הנני כאן", "יש מקום", "ירושלים", "מעל פסגת הר הצופים" ועוד שירים רבים ואהובים מזוהים עם יהורם גאון, ולא פחות - עם התרבות הישראלית. כעת, מחזמר חדש בשם "אני ירושלמי" מביא לבמה את סיפור חייו של הזמר והשחקן. "זו מן התרגשות מסוג אחר", אמר גאון כשהגיע לצפות בפרימיירה החגיגית שנתקיימה אמש (ד') במרכז דוהל בתל אביב, "אני מתרגש בהצגות, אבל בהצגה בה אני לא תופס חלק אלא רק יושב בקהל, צופה בי ומוחא כפיים לעצמי, זה משהו קצת אחר".

 

"דרך הסיפור של יהורם גאון מקבלים גם את הסיפור של המדינה האהובה שלנו", אמר שר החינוך נפתלי בנט, והשחקן עודד מנשה הוסיף: "הנשמה של יהורם כל כך גדולה שהיא מכילה בתוכה את הזיכרונות של ירושלים שלו, אבל יש משהו בו שהוא בעצם גם של כולנו".

 

ההצגה, שעלתה בתיאטרון גושן בבימויו של ירון כפכפי, מספרת על ילדותו של גאון בירושלים, אותו מגלם השחקן שפי מרציאנו - מימי בית הספר בתקופת קום המדינה ועד השירות בלהקה הצבאית על רקע מלחמות, וכל זאת לצד חינוכו הנוקשה של אביו, שלא תמך בקריירת המשחק שלו.  

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים