שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "בלתי נמנע. לא מגיע לכרמיאל קבוצה בליגה א'"
  יושב ראש הפועל כרמיאל/צפת (ליגה א' צפון), ציון טויטו התייחס להחלטתו לפרק את הקבוצה באופן מיידי ולהוציא הודעות שחרור לכל השחקנים: "לעירייה לא אכפת מהקבוצה. לא באתי לכאן כדי לממן את הכדורגל"
  רעידת אדמה ספורטיבית בכרמיאל. במועדון הכדורגל של הפועל כרמיאל/צפת (ליגה א' צפון) החליטו אתמול (ב') להודיע על פירוק הקבוצה. יצוין כי הקבוצה מכרמיאל היא למעשה קבוצה מאוחדת עם צפת.

   

  ההחלטה של היו"ר ציון טויטו לפרק את הקבוצה באה אחרי שקיים שיחה עם רינה גרינברג, סגנית ראש העיר, וכשזו השיבה לו בשלילה בעניין תקצוב, שהיה אמור להגיע מתרומות, הוא השלים עם ההחלטה ללכת לפירוק.

   

  "לא מגיע לראש העיר קבוצה בליגה א'". טויטו על אלדר (צילום: דורון גולן) (צילום: דורון גולן)
  "לא מגיע לראש העיר קבוצה בליגה א'". טויטו על אלדר(צילום: דורון גולן)

   

  טויטו ביטל את האימון שתוכנן ובמקומו קיים שיחה עם השחקנים בה בישר להם סגירת הקבוצה. טויטו לא הסתיר
  לרגע את רצונו להפסיק את פעילות הקבוצה, ואף ניסה לרקום מהלכים של רכישתה על ידי גורמים שונים ומועדונים אחרים, אבל זה לא יצא אל הפועל.

   

  טויטו: "שלם עם ההחלטה. זה היה דבר בלתי נמנע. כבר תקופה ארוכה שלעירייה לא איכפת מהקבוצה. לא באתי לכאן כדי לממן את הכדורגל. לא מגיע לראש העיר, עדי אלדר, ולכרמיאל קבוצה בליגה א' כי הוא לא יודע להעריך כאלה שנותנים מזמנם ומכספם. כשראיתי שאין לזה עתיד החלטתי על פירוק, ההחלטה שלי היא סופית ולא נופיע למשחק הקרוב מול קריית אתא. כל השחקנים קיבלו הודעת שחרור".

   

  "לעירייה לא אכפת מהקבוצה" (צילום: דורון גולן)
  "לעירייה לא אכפת מהקבוצה"(צילום: דורון גולן)

   

  ליגה א' תמשיך ככל הנראה עם 15 קבוצות ולא תעלה קבוצה מליגה ב'.

   

  מעריית כרמיאל נמסר בתגובה: "חבל שמר טויטו בוחר לברוח מאחריות, עיריית כרמיאל לא ניהלה את הקבוצה ולא את תקציב הקבוצה. עיריית כרמיאל העבירה לקבוצת הכדורגל את כל סכום התמיכה – 350,000 ש"ח בשנה כפי שהתחייבה. בנוסף, מחלקת הספורט העירונית סייעה לקבוצה בפרסום ואוטובוסים לבקשת יו"ר הקבוצה. טענתו של מר טויטו כי העירייה אינה עומדת בהתחייבויותיה אינה נכונה ורחוקה מהמציאות. נקודה נוספת היא כי העירייה גייסה כ- 200 אלף ש"ח בשנה מנותני חסויות ותורמים, שהחליטו לא לתרום יותר לקבוצה. חשוב לציין כי את האצטדיון, השיזרוע והעובדים מממנת עיריית כרמיאל בסכום של כחצי מליון שקל לשנה וקבוצת הכדורגל קיבלה אותו ללא עלות נוספת. אם וכאשר תתפרק הקבוצה תשקול העירייה את צעדיה בעניין, בכל אופן מדיניות העירייה היא לא להיות בעלים של קבוצת כדורגל בתחום ההישגי".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים