שתף קטע נבחר

עימות במליאה: "תודה, תודה, תודה. תרד"

ח"כ נחמן שי תקף את הממשלה "שבגדה במיליון מבוטחי הביטוח הסעודי והפקירה אותם לכלבים", סגן יו"ר הכנסת חמד עמאר לא שעה לבקשתו להמשיך לדבר. כך זה נראה

 

 

 

נאום במליאה שהחל בהטחת ביקורת נגד המדינה "שזרקה מיליון מבוטחים לכלבים" הסתיים בעימות בין חבר הכנסת הדובר לסגן יו"ר הכנסת. "לא גמרתי את דבריי, אתה צריך לתת לי את הזמן לדבר", זעם אמש (יום ד') ח"כ נחמן שי מהמחנה הציוני, אבל סגן יו"ר הכנסת ח"כ חמד עמאר מישראל ביתנו לא שעה לדרישתו והגיב: "תודה רבה, תודה רבה, תודה. תודה. תרד". צפו בעימות.

 

הוויכוח פרץ לקראת סוף סדר היום במליאה, כאשר ח"כ שי העלה הצעה לסדר היום בנושא: "הפקרתם של 200 אלף גמלאים ללא ביטוח סיעודי". הוא פתח בסקירה, ביקר את התנהלות הממשלה וטען: "מדינת ישראל בגדה במיליון מבוטחי הביטוח הסעודי, זרקה אותם לכלבים והתנערה מאחריות. זו המדיניות של הממשלה - רק החזקים שורדים".

 

במסגרת נאומו דיבר ח"כ שי על הצעה שיזם סגן השר איציק כהן ובין השניים פרץ ויכוח שלא אפשר לשי להמשיך בנאום וגזל לו זמן. או אז, יו"ר הישיבה ח"כ חמד עמאר, סירב לתת לו להשלים את דבריו. "הסתיים הזמן שלך", אמר יו"ר הישיבה, אבל ח"כ שי סירב לרדת מדוכן הנואמים.

 

"לא גמרתי את דבריי", הגיב. "אתה צריך לתת לי את הזמן לדבר, לא נתת לי את הזמן לדבר. הוא הפריע לי. אתה צריך למלא את תפקידך ולהגן על חבר הכנסת, לא על סגן השר", זעם ח"כ שי, כשיו"ר הישיבה מנסה להורידו מהדוכן: "תודה רבה, תודה רבה, תודה, תודה". יו"ר הישיבה עמאר קרא למאבטחים, ואז ירד ח"כ שי, כשהוא מסנן: "בושה".


פורסם לראשונה 16/11/2016 23:42

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומויסקי, ידיעות אחרונות
ח"כ נחמן שי
צילום: אלכס קולומויסקי, ידיעות אחרונות
מומלצים