שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  600 אנשי אבטחה במפגש בין בית"ר ירושלים והפועל תל אביב

  המשטרה נערכת בכוחות מתוגברים לקראת המשחק המתוח בטדי ביום שני (21:00) ותציב 300 שוטרים ו-300 מאבטחים: "נגלה אפס סובלנות כלפי מי שינסה להפר את הסדר". קהל האוהדים מתבקש להקדים

  300 שוטרים וכ-300 סדרנים יאבטחו את המשחק המרכזי של המחזור העשירי בליגת העל, בין בית"ר ירושלים והפועל תל אביב באצטדיון טדי (ב', 21:00).

   

   

  כוחות הביטחון יתפרסו באזור האצטדיון החל בשעות הצהריים. מהמשטרה נמסר: "בשל צפי להגעת קהל רב למשחק ולמען ביטחון קהל האוהדים, המשטרה בסיוע הסדרנים, לא יאפשרו ישיבת קהל בגרמי המדרגות באצטדיון. גרמי המדרגות יישארו פנויים למעבר מהיר של כוחות הצלה וביטחון בעת חירום".

   

  משטרת ישראל (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
  משטרת ישראל(צילום: אורן אהרוני)

   

  "המשטרה תבצע אכיפה מוקפדת בהתאם לחוק 'איסור האלימות בספורט' במטרה להבטיח את הסדר הציבורי ולשמור על שלום הציבור וביטחונו במהלך האירוע. קהל האוהדים מתבקש להקדים את הגעתו למשחק על מנת להימנע מיצירת תורים ועיכוב בכניסות לאצטדיון, עקב הצבת מערכת הכרטוס".

   

  לרשות אוהדי הפועל תל אביב יועמד מערך היסעים (שאטלים) מחניון גן החיות הסמוך למלחה. לרשות אוהדי בית"ר ירושלים יועמד מערך היסעים (שאטלים) מחניוני הרצל בייט, חניון הרכבת וחניון אגד. מערך זה ידאג להחזרת האוהדים לחניונים עם סיום המשחק.

   

  אצטדיון טדי (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  אצטדיון טדי(צילום: עוז מועלם)

   

  הסדרי תנועה

  החל בשעה 18:00, ייסגרו לתנועת כלי רכב הרחובות הבאים: בנבנישתי, דוד איילון, אגודת ספורט בית"ר, מודעי. מומלץ להשתמש בציר בגין (כביש 50) לכיוון שכונת גילה. לא תותר כניסת כלי רכב לשכונת מלחה וקטמון (למעט תושבים). תיסגר הכניסה לחניון המערבי והנהגים יופנו לכביש גולומב בלבד. לבאי האצטדיון מומלצת הגעה בתחבורה ציבורית. א תותר הגעת כלי רכב פרטיים למתחם אצטדיון טדי ומתחם הארנה.

   

  במשטרה הבהירו: "אנו קוראים לציבור האוהדים והנהגים לעשות שימוש באפלקציית waze שתעודכן בחסימות וסגירת הצירים, כולל עדכונים ופתיחת צירים במהלך ובסיום המשחק. המשטרה תציב שוטרים גלויים וסמויים לשמירת הסדר והאבטחה. המשטרה תפעל בנחישות ותגלה אפס סובלנות כנגד כל מי מאוהדי הקבוצות אשר ינסה להפר את הסדר. אנו קוראים לתושבים ולאוהדים להתאזר בסבלנות ולהישמע להוראות השוטרים"

   

  לה פמיליה לשחקנים: "יכולים לקנות את עולמכם"

  באתר האוהדים לה פמיליה פורסם הערב :"עשה למענם אם לא למענך.... עוד קצת סבלנות והנה מתקרב יום שני הגדול, ואז כולם ירגישו שוב את הצבא הצהוב והגדול שמעולם לא הפסיק להרעיד את טדי מול הגועל ת"א. הכל כבר מוכן ! יציעים מלאים עם תצוגות מדהימות, כרטיסים נמכרו ואפילו מזג האוויר התגייס. אז לפני שכל הקרנבל יתחיל, כולנו נפגשים ברחבה של קניון מלחה (לפני הגשר) בשעה 19:30 ומשם נצא בצעדה ענקית לכיוון המגרש.

   

  "נצעד כולנו כגוש אחד, כאוגדה אחת והכי חשוב כמשפחה אחת לכיוון היציע המזרחי, ניכנס, נרים את היציע ולעולם לא נשכח את אלו שעשו למעננו כל

  כך הרבה ולא נמצאים איתנו. ולכם השחקנים, יש לנו רק דבר אחד להגיד. מתחילת השנה באנו (גם) אליכם בטענות ובצדק, אבל כמו שנאמר יש אדם שקונה עולמו ברגע אחד אבל לא כל אחד זוכה לקנות את עולמו – אתם זכיתם ! לכן זה הרגע שבו אתם יכולים לקנות את עולמכם ולהחזיר לנו ולכם את הכבוד ! תעלו לכר הדשא, תסתכלו על הקהל ותתנו את כל מה שאתם יודעים ויכולים – אנחנו נעשה את השאר. עשו למענם אם לא למענך...."

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים