שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מפגינה הפריעה לאשטון קוצ'ר: "להוציא את Airbnb מההתנחלויות"

  סערת Airbnb בהתנחלויות נמשכת. במהלך אירוע של חברת השכרת הדירות שנערך בלוס אנג'לס, הפריעה מפגינה לדבריו של אחד ממשקיעי החברה, אשטון קוצ'ר. הצעירה עלתה לבמה עם שלט נגד האפשרות לשכור דירות בהתנחלויות. קוצ'ר לא נשאר חייב: "מוזמנת להצטרף לעולם שלנו, עולם של שיחה"

  המחאה נגד השכרת דירות Airbnb בהתנחלויות נמשכת. אירוע חגיגי של רשת השכרת הדירות Airbnb בלוס אנג'לס אמש (שבת) הפך למפגן פוליטי אנטי-ישראלי לדקות ספורות. במהלך האירוע שהנחה אחד מהמשקיעים בחברה - השחקן אשטון קוצ'ר, עלתה לבמה מפגינה עם שלט עליו נכתב "Airbnb out of settlements" - "הוציאו את Airbnb מההתנחלויות". המפגינה חברה ב"Codepink". על פי אתר בשם זה מדובר בארגון נשים למען זכויות אדם.

   

  לקוצ'ר, כמו גם למייסד Airbnb שהיה על הבמה באותו זמן - בריאן צ'סקי, לקח זמן להתייחס למהומה, אך לאחר שהתעשתו - הגיבו, והשחקן היה זה שנבחר למשימה ופתח בנאום שתועד מהקהל כשהוא נרגש ונסער. "העולם לא מפלה איש את רעהו", אמר קוצ'ר. "אנחנו יכולים להכיר אחד את השני באופן אישי ולהבין את הנראטיב הקולקטיבי והאישי של כל אחד מאיתנו. כולנו יכולים להיות שייכים לעולם ללא גבולות".

   

  ובינתיים: Airbnb מחפשת כיוונים חדשים

  עדכונים נוספים גם בפייסבוק של ynet חופש

   

  "אני יכול להבין  שזה לא 'הולך חלק' בכל העולם, ושזה לא קל", המשיך השחקן שהרחיב עוד על ה"אני מאמין" של החברה, אותו סיכם ב"הרעיון של החברה הזו הוא לחבר בין אנשים, ולאהוב אחד את השני".

  קוצ'ר והמפגינה על הבמה (צילום: מתוך טוויטר) (צילום: מתוך טוויטר)
  קוצ'ר והמפגינה על הבמה(צילום: מתוך טוויטר)

  בהתייחס לצ'סקי אמר קוצ'ר: "אני מכיר את הבנאדם הזה, אני יודע שכשבעיה כמו אפלייה של לקוחות מגיעה אל שולחנו, אכפת לו והוא מיד מנסה לבדוק איך אפשר לפתור את הבעיות הללו". קוצ'ר זכה לתשואות מהקהל וסיים את דבריו במסר של שלום ואחווה אך עם עקיצה כלפי המפגינה: "את מוזמנת לעולם אליו אנחנו שייכים, ואם את רוצה לשבת ולשוחח - אני אשמח לעשות זאת".

   

  כזכור, בתחילת השנה הגישו תנועת החרם BDS וארגונים יהודיים הפועלים למען זכויות פלסטינים עצומה עם 140 אלף חתימות לאתר השכרת הדירות, שבה דרשו לא לאפשר השכרת דירות מעבר לקו הירוק. Airbnb לא פגעו במודעות ולא מנעו את פרסומן, ומסרו בחברה כי אנשיה "עוקבים אחר החוק באזורים בהם מתנהלת פעילותנו העסקית, ובודקים חששות שהועלו בנוגע למודעות ספציפיות. אנחנו מעודדים אורחים לתקשר עם המארחים ולבדוק את הדירה לפני שיוצאים לחופשה. אין מקום לאפלייה באתר שלנו ואנחנו בודקים את התלונות המתקבלות".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מתוך טוויטר
  המפגינה על הבמה
  צילום: מתוך טוויטר
  מומלצים