שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "האש - עונש מאלוהים": השתלטות עוינת על שידורי 2 ו-10
  צופים בכמה מקומות ברחבי הארץ דיווחו על פריצה לשידורי ערוצים 2 ו-10 - באמצע מהדורת החדשות שודר סרטון ובו מסרים אנטי-ישראליים, על רקע צילומים של השריפות האחרונות. "מדובר בהשתלטות עוינת על הלוויין המעביר את השידור", נמסר מהרשות השנייה, "זו פעילות בעלת רקע חבלני"

   

  הפרעת השידורים בערוץ 10

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  מסרים אנטי ישראליים פרצו הערב (ג') לשידורי הערוצים 2 ו-10 באזור הצפון ובאזור ירושלים: צופים התלוננו על סרטוני תעמולה וכתוביות כמו "עונש מאלוהים" על המסכים. הפריצות נעשו במהלך מהדורות החדשות של הערוצים הנקלטים בשידורי לוויין, אך לא בשידורים של HOT ו-yes.

   

  "מדובר בהשתלטות עוינת על הלוויין המעביר את השידור", נמסר מהרשות השנייה, "אנו רואים בחומרה פעילות כזו שהיא בעלת רקע חבלני, ופועלים בהתאם מול גורמי אכיפת החוק ומערכת הביטחון. במקביל נעשתה השתלטות מחודשת על השידור בתוך זמן קצר".

   

  כך נראו חלק מהשידורים
  כך נראו חלק מהשידורים

  "השתלטו לנו על ערוץ 2 באמצע החדשות והעלו סרטון מפחיד", כתבה הגולשת אופירה מאזור ירושלים. גולש אחר כתב למייל האדום של ynet ותיארה כיצד הוצג סרטון עם תמונות של השריפות בחיפה ושל כיפת הסלע עם הכיתוב "אללה הוא האלוהים הגדול".

   

  כךנראה הערב שידורי הערוצים המסחריים    (צילום: צח גרונדמן)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  גולש נוסף מנצרת כתב כי נקטעו השידורים בערוצים 2 ו-10. "בהתחלה היה מסך שחור וקולות פיצוץ ואחר כך תמונות מהשריפה האחרונה וקריאות 'אללה הוא אכבר' וכתוביות בעברית - 'אללה הוא כביר', 'זה עונש מאלוהים' ו'נשרפו לבבות'. זה היה ממש מפחיד".

   

  מסרים עוינים
  מסרים עוינים

  זו לא הפעם הראשונה שגורמים ערביים משתלטים על הערוצים הללו - מקרה זהה אירע ב-2012  כשארגון חמאס שידר סרטי תעמולה נגד צה״ל וסרטים שנועדו להפחיד את הציבור הישראלי.

   

  מ-yes נמסר: "לכל לקוחות yes השידורים הועברו כסדרם ולא הייתה כל הפרעת צפייה". מ-HOT נמסר כי "לקוחות HOT חוו שיבוש בשידור של ערוץ 10 במשך 2.5 דקות. אולם לא היה כל שידור זר בזמן זה".

   

   

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה ""האש - עונש מאלוהים": השתלטות עוינת על שידורי 2 ו-10 "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אנשים של בוקר
  7 לילות
  מומלצים