שתף קטע נבחר

משחק קופסה מפלצתי שובר שיאים בגיוס המונים

בתוך יומיים גייסו מפתחי המשחק יותר מ-5.5 מיליון דולר. במשחק עצמו, שיגיע רק ב-2020, השורדים נלחמים על חייהם נגד מתקפה מתמשכת של יצורים מוזרים ומזוויעים

משחק קופסה מפלצתי עם דמויות מיניאטוריות וקרבות טקטיים בעולם פוסט-אפוקליפטי, שנקרא Kingdom Death: Monster 1.5, או בתרגום חופשי "ממלכת המוות", עשוי להפוך לפרויקט הקיקסטארטר הענק ביותר בכל הזמנים. היזמים ביקשו לגייס 100 אלף דולר, אך תוך יומיים אספו כבר יותר מ-5.5 מיליון דולר, לא פחות, ועוד נותרו 38 ימים לגיוס הכספים.

 

 

אך השאלה המתבקשת כאן היא מה זה בכלל המשחק המשונה הזה ולמה הגולשים נוהרים לקיקסטארטר בהתלהבות יתרה? "'ממלכת מפלצת המוות' הוא משחק קופסה ענק וקואופרטיבי שעוסק בהישרדות בעולם רווי סיוטי אימה", הסבירו יוצרי המשחק באתר גיוס הכספים.

 

"השורדים נלחמים על חייהם נגד מתקפה מתמשכת של יצורים מוזרים ומזוויעים. עליהם להשתמש בפירות הקרבות שלהם כדי לבנות ולייצב ציוויליזציה רעועה במקום שבו בני אדם ניצבים בתחתית האקולוגיה המפלצתית", נכתב בדף הפרויקט.

 

 

אם הקונספט לא לחלוטין ברור, אפשר לצפות באחד מעשרות סרטוני ההסבר למשחק ביוטיוב, שרובם מתארכים ליותר מחצי שעה ואף יותר משעה של פירוט ומעבר על החוקים והשלבים, וזה עוד לפני תחילת ההרפתקה עצמה.

 

מדובר למעשה בגרסה מחודשת של משחק משנת 2013 שנמכר אז ל-5,000 תומכים בלבד. מאז כבר אזלה לחלוטין אספקת המשחק, מה שאולי מסביר במעט את הטירוף סביב הגרסה הנוכחית, אבל עדיין אפשר להגדיר את ההתלהבות כחסרת פרופורציה.

 

מדובר כאן גם בהשקעה לטווח ארוך, שכן היחידות הראשונות של המשחק יישלחו למשקיעים רק ב-2020, מה שמעיד על רמה אף גבוהה יותר של התלהבות מוטרפת לגמרי מצדם של הגולשים המשולהבים. המשחק עולה 250 דולר בגרסתו הבסיסית, ויותר מאלף דולר למשקיעים שירצו את שלל ההרחבות והשלבים הנוספים - שכאמור, יגיעו רק עוד ארבע שנים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים