שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "הבראת הפועל ת"א - מוטלת בספק"
  במס הכנסה, הטוען לחוב של 24 מיליון שקל לעומת 41 עליו הצהירו האדומים, הגיבו על בקשת המועדון לפתוח בהקפאת הליכים ודרשו שבית המשפט יאשר מהלך כזה ל-30 יום בלבד, תוך חיוב אמיר כבירי להזרמת מיליון ש"ח בכל חודש: "התכנית המוצעת כלל אינה תכנית, אלא הפעלה גירעונית על חשבון הנושים. נראה שהמועדון משלם לבעל השליטה כספים בגין החזר הלוואה"
  במס הכנסה הגיבו היום (ה') על בקשת הקפאת ההליכים של הפועל תל אביב ודרשו שבית המשפט יאשר הליך כזה של 30 יום בלבד. עוד ביקשו ברשות המסים שהנאמן שימונה יציג בתוך שבוע תכנית הפעלה מתוקנת ולא גירעונית לתקופת ההקפאה.

   

   

  בתגובה של מס ההכנסה נכתב שהחוב למס הכנסה עומד על כ-24 מיליון ש"ח (לעומת סכום של 41 מיליון שטענה הפועל ת"א בבקשה להקפאת הליכים) וקיים פער בין דיווחי הקבוצה לבין גובה החוב שעליו התבבסו הסדרי התשלומים. עוד נכתב שלטעמו של מס הכנסה, הסיכויים להבראת הפועל ת"א במסגרת התכנית המוצעת, מוטלים בספק.

   

  אמיר כבירי. "תמיהות לא מעטות" (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
  אמיר כבירי. "תמיהות לא מעטות"(צילום: ראובן שוורץ)

   

  "'תכנית ההפעלה' שהוצגה על ידי החברה (הפועל ת"א) במסגרת הבקשה, אין בה כדי לאפשר את המשך הקפאת ההליכים, ואפילו לא לתקופה קצרה של 30 יום. התכנית המוצעת כלל אינה תכנית, שכן מדובר בהפעלה גירעונית על חשבון הנושים".

   

  עוד נכתב: "מקריאות הבקשה עולות תמיהות לא מעטות בכל הנוגע להתנהלות החברה... בעוד החברה מצהירה כי הלוואות הבעלים שנתן כבירי לחברה הומרו לשטרי הון ואופציות, נראה שהחברה עודנה משלמת לבעל השליטה כספים בגין החזר הלוואה".

   

  סיכום המכתב של מס הכנסה (צילום: מס הכנסה) (צילום: מס הכנסה)
  סיכום המכתב של מס הכנסה(צילום: מס הכנסה)

   

  במס הכנסה דרשו גם שהנאמן שימונה יהיה בעל ניסיון בהפעלת קבוצת כדורגל ולא "אוהד נאמן" שמזוהה עם הקבוצה או עם מי מטעמה. כמו כן, על כבירי יהיה לשלם כמיליון ש"ח (לפחות) בכל חודש לתקופת ההקפאה.

   

  ארגון השחקנים: "לא לאפשר לנאמן לפטר שחקנים"

  ארגון השחקנים פנה היום (ה') לבית המשפט המחוזי בת"א, במסגרת תיק בקשת הקפאת ההליכים של הפועל

  ת"א ומסר את עמדתו בנושא. הקבוצה, בבקשתה לבית המשפט, עמדה על כך כי לנאמן שימונה תהיה האפשרות הגורפת לפטר שחקנים ולהוציא אחרים לחופשה ללא תשלום.

   

  הארגון, באמצעות עו"ד אופיר רונן ועו"ד יהב ארגמן, הצהיר כי הוא תומך בבקשת ההקפאה נוכח החשש לפגיעה בשחקנים, כעובדים, תוך הסתייגות. הארגון מתנגד לאפשר לנאמן פיטורי שחקנים או הוצאתם לחופשה ללא תשלום, ועומד על כך שכל ענייני השחקנים יתנהלו בשיתוף ובמו"מ אתו.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים