שתף קטע נבחר

החברה שהבטיחה לטוס עם "קטאר" מנתב"ג

מודעה של חברת התיירות הישראלית Fly East לקהל הערבי הזמינה לטוס עם חברת "קטאר" מהנסיכות לחופשה במזרח: "נהג ייקח אתכם לנתב"ג ומשם אל היעד שלכם בחברת התעופה הטובה בעולם, 'קטאר איירווייס'". גורמים בחברה: "מדובר בטעות בתרגום לערבית שתוקנה מיד"

האם פרץ השלום בין ישראל לקטאר? יכול להיות שכן, אם תשאלו את חברת התיירות "פליי איסט", המציעה חופשות לישראלים במזרח הרחוק. מודעה שפרסמה החברה בפייסבוק אתמול (א') קוראת לציבור הערבי-ישראלי לצאת לחופשת ירח דבש יוקרתית מנתב"ג, באמצעות טיסות של חברת התעופה הקטארית.

המודעה שפורסמה בפייסבוק (צילום: פייסבוק)
המודעה שפורסמה בפייסבוק(צילום: פייסבוק)
 

"נהג ייקח אתכם ואת בני זוגכם היישר מהבית אל טרקלין 'דן' היוקרתי בנמל התעופה בן גוריון. משם, תטוסו עם חברת קטאר איירווייס - חברת התעופה הטובה בעולם, לאיים המלדיביים - היעד האידיאלי לבלות את ירח הדבש. הקדימו להזמין, מספר המקומות מוגבל".

 

עדכונים נוספים גם בפייסבוק של ערוץ החופש

 

ובכן, אז לא. למרות יחסים כאלה או אחרים שיש האומרים שקיימים או היו קיימים בין ישראל לקטאר, לא פרץ השלום, וחברת התעופה הקטארית היוקרתית לא הוסיפה את נתב"ג למפת הנתיבים שלה. במסגרת הסכמי הקוד-שייר של ארקיע, מציעה החברות טיסות משולבות שלה ושל חברת קטאר איירווייס, אך חלקה הראשון של הטיסה - מישראל ליעד ביניים שאיננו דוחא, מתבצע על ידי ארקיע. החלקים הבאים בטיסה - עד ליעד, אכן מתבצעים על ידי קטאר.

חברת התעופה קטאר איירווייס (צילום: קטאר אייר )
חברת התעופה קטאר איירווייס
 

לצד הדברים, יש לציין כי קטאר היא באמת אחת מחברות התעופה הטובות בעולם, הזוכה פעם אחר פעם בתארים החשובים בעולם התעופה, לצד אחיותיה-מתחרותיה מהמפרץ - חברות התעופה אתיחאד ואמירייטס.

 

גורמים בחברת "פליי איסט" מסרו אתמול ל-ynet כי לא היתה להם כוונה למכור את הטיסות מנתב"ג כטיסות עם קטאר, וכי מדובר ב"טעות בתרגום לערבית שתוקנה מיד".

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: קטאר אייר
חברת התעופה הקטארית. עדיין לא מגיעה לנתב"ג
צילום: קטאר אייר
מומלצים