שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  סכסוך השכנים המטורף של כוכב "קרובים קרובים"

  איומים, חלוקת כדורי פלאפל כדי לגנוב לקוחות וניסיון להעליל עליו הטרדה מינית של עובדת - אלו הן הטענות המרכזיות של משה גרשוני, בעבר אביתר מ"קרובים קרובים" והיום בעל דוכן פלאפל, נגד בעל דוכן המבורגר סמוך שממנו הוא תובע כעת 300 אלף שקלים

  קרובים, קרובים מדי: משה גרשוני, בעל דוכן פלאפל ברמת גן ובעבר כוכב סדרת הטלוויזיה "קרובים קרובים", תובע 300 אלף שקלים משכנו לעסק - בעל דוכן המבורגר - כך נודע ל-ynet. הטענות המרכזיות של גרשוני נגד שכנו: עבירות לכאורה של איומים, גניבת לקוחות, השחתת רכוש - ואף תשלום של מאה אלף שקלים לבחורה שתטען כי הטריד אותה מינית.

   

  משה גרשוני כיום ובעבר. סכסוך שכנים (צילום: קרן נתנזון) (צילום: קרן נתנזון)
  משה גרשוני כיום ובעבר. סכסוך שכנים(צילום: קרן נתנזון)
   

  גרשוני בן ה-59, שגילם בסדרה המיתולוגית את אביתר, בנם של לאורה ויהורם, עובד זה שנים כמוכר בדוכן הפלאפל ששייך למשפחתו בכיכר אורדע ברמת גן. בתקופה האחרונה העסק פעל תחת ניהולו. לפי כתב התביעה שהגיש אתמול (ב') לבית משפט השלום בתל אביב באמצעות עורך דינו רון לוינטל, הסכסוך עם רוני רוזנבלום, שמחזיק בדוכן המרוחק כמה מטרים מזה של גרשוני, החל לפני כשנתיים. השניים, כך נטען, סיכמו על השכרת העסק של רוזנבלום לגרשוני, אולם הראשון חזר בו וכאן החלה, לפי התביעה, מסכת התעמרויות מצדו.

   

  "רוזנבלום הפיץ בפני לקוחות מזדמנים שהגיעו לעסקו של גרשוני כי 'יש שם עכברים'", נטען בכתב התביעה, "ייחס לו עבירה של ניהול עסק ללא רישיון וחסם גישה של לקוחות לדלפק". עוד עולה מטענותיו של גרשוני כי רוזנבלום איים עליו כשאמר לו "בסוף תקבל אחד בראש" ואף הטיח בו: "אני אהרוג אותך".

   

  בנוסף, לפי טענתו של כוכב "קרובים קרובים", בחלק מהמקרים איים שכנו לעשות שימוש במערכת כריזה כדי לבייש אותו באמצעותו, ואמר: "כל פעם שאראה אותך מול העיניים אני אבייש אותך". באירוע אחר שמצוין בכתב התביעה, הניף רוזנבלום מיכל פלסטיק מהרצפה לכיוונו של גרשוני וניסה לפגוע בו.

   

  תובע 300 אלף שקלים. משה גרשוני (צילום: קרן נתנזון) (צילום: קרן נתנזון)
  תובע 300 אלף שקלים. משה גרשוני(צילום: קרן נתנזון)

  הסכסוך בין השניים לא עצר כאן - ולפי התביעה רוזנבלום שלח את עובדיו "עם מגשים עמוסים בכדורי פלאפל אל הלקוחות העומדים בתור לקנות אוכל מעסקו של גרשוני וניסו לשכנעם לעבור לקנות מעסקו של רוזנבלום".

   

  הטענה החריגה ביותר בתביעה: נטען כי הנתבע הציע לעובדת של גרשוני 100 אלף שקלים אם תתלונן נגדו על הטרדה מינית. לדבריו של גרשוני, הדבר נודע לו מהעובדת, שסיפרה לו על ההצעה שהועברה אליה דרך עובד של הנתבע.

   

  רוני רוזנבלום מסר בתגובה: "פעם ראשונה שאני שומע על כך, לא קיבלתי ולא שמעתי על הגשת כתב תביעה נגדי. אם וכאשר אקבל את כתב התביעה, אתייעץ עם יועציי המשפטיים ואז אגיב. אני רוצה לציין שמשפחת רוזנבלום חוגגת השנה 80 שנה לבניית קולנוע אורדע, אחד הראשונים במדינת ישראל - מאז שהוקם לא היו לנו שום סכסוכים כלשהם ואנחנו חיים בשלום עם כולם".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: חינוכית 23, קרן נתנזון
  משה גרשוני היום ובסדרה "קרובים קרובים"
  צילום: חינוכית 23, קרן נתנזון
  עורך הדין רון לוינטל, מייצג את גרשוני
  לאתר ההטבות
  מומלצים