שתף קטע נבחר

אורן חזן על השימוע לפני אישום: "לא היה כלום כי אין כלום"

הח"כ מהליכוד, שב-ynet פורסם לראשונה כי יועמד לדין בגין תקיפה בכפוף לשימוע, התראיין לאולפן ynet וצחק כשנשאל אם יתפטר אם יוגש נגדו כתב אישום. "פוליטיקאים צמאי דם עוררו את הסיפור, אבל הציבור יחליט אם אהיה כאן"

 

 

חבר הכנסת אורן חזן הגיב הבוקר (יום ד') בגיחוך כשנשאל בראיון לאולפן ynet אם יתפטר אם יוגש נגדו כתב אישום בגין תקיפת מנכ"ל עיריית אריאל, זאת לאחר שב-ynet פורסם אתמול לראשונה כי היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט החליט להעמיד אותו לדין בכפוף לשימוע. "אין לי כוונות ואין לי תוכניות ויהיה רק אחד, מעבר לבורא עולם שיחליט אם אהיה כאן או לא, זה הציבור בישראל", אמר חזן.

 

"אני מאמין שהציבור לא ייכנע להלך הרוח התקשורתי ולניסיונות הפוליטיים הנמוכים להזיז אותי", אמר חזן, שסירב להתייחס לפרטי המקרה עצמו - לטענתו בשל חשש לשיבוש הליכי חקירה. עם זאת, הדגיש חזן: "לא היה כלום, לא יהיה כלום כי פשוט אין כלום".

ח"כ אורן חזן. צחק כשנשאל אם יתפטר ()
ח"כ אורן חזן. צחק כשנשאל אם יתפטר

בנוסף אמר חזן על התקרית שאירעה ב-2014: "זה מקרה מאוד-מאוד פשוט, מקרים כאלה קורים כל יום, זה בכלל התחיל בתלונה שאני הגשתי, סיפור של תלונות הדדיות, זה אומר דחף, ההוא אומר משך, משטרת ישראל סוגרת עשרות תיקים כאלה ביום מחוסר עניין לציבור".

 

"ביום שנבחרתי לכנסת נולדו כל מיני סיפורים", המשיך חזן. לדבריו, "ללא ספק התיק הזה היה עתיד להיגנז, אם לא הייתי נבחר לכנסת, אבל בלחץ של תקשורת ופוליטיקאים, ברובם צמאי דם, שעוררו את זה הוא נולד מחדש. אבל יש מערכת חוק, יש יועץ משפטי, יש פרקליטות. אני סמוך ובטוח ומאמין שדבריי ייפלו על אוזניים קשובות, שהטיעונים שלי יתקבלו, ואני בטוח גם ומלא תקווה שעוד לא נפלה ההחלטה".

 

מהפרקליטות נמסר אתמול כי חזן חשוד בעבירות של תקיפת עובד ציבור, העלבת עובד ציבור וכן התנהגות פסולה במקום ציבורי. בהודעת הפרקליטות נכתב כי "על פי החשד, באוקטובר 2014, לאחר שנודע לח"כ חזן על עיקול שהטילה עיריית אריאל על חשבון הבנק של אמו נוכח קיומו של חוב, הוא הגיע למשרדי העירייה ופקד משרדים שונים במטרה להבין מי הורה על הטלת העיקול.

 

"בהמשך צעק חזן על מנכ"ל העירייה וגידף אותו, נצמד אליו ודחף אותו בחוזקה עד אשר המנכ"ל הוטח במעקה. כמו כן, חזן גידף את ראש העיר, סירב לעזוב את לשכתו ואמר לו כי יטפל בו וכי ידאג שלא יישאר בתפקידו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים