שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "שי חי טמבל, המאבק שלי הוא ביורם זק"
  יוצאת "האח הגדול" אור סיונוב כתבה ספר שבו היא סוגרת חשבון עם הפקת התוכנית - ובעיקר עם איש הצללים יורם זק: "הוא אנס אותי להיות חלק מסיפור שאינו רלוונטי לחיים שלי. הוא טפלון. הרפש והגועל לא נוגעים בו". הראיון המלא - ביום שישי במוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות"

  שלושה חודשים הייתה אור סיונוב סגורה בבית האח הגדול, אבל גם היום קשה להגיד שלגמרי יצאה משם. "זו החוויה הכי גרועה שחוויתי בחיים, גיהינום", היא מספרת בראיון ל"ידיעות אחרונות". "אני סוחבת חודשים של דיכאון שעכשיו מתחיל להיגמר. חצי השנה הראשונה הייתה מאוד קשה. חייתי את זה בכל רגע". מאז, גם התקשתה למצוא עבודה. "לא יכולתי. כמה חודשים חייתי מהכסף של ההפקה, 2,500 שקל בשבוע שהרווחתי, כפול 13 שבועות. לחלק שילמו הרבה יותר, הייתי פראיירית".

   

  היא בדיוק חזרה מהודו, לשם נסעה כדי לכתוב ספר, "סופמשחק", שיוצא ביום ראשון בחינם ברשת, ומנסה לתאר מה עברה באולפן הנעול. סיונוב רוצה לשכתב את ההיסטוריה שכתב יורם זק - שמבחינתה הוציאה אותה רע מאוד - וגם לסגור חשבון עם איש הצללים שמנהל את הקרקס שנקרא "האח הגדול". "הדבר הכי מעליב ונורא שקרה לי בתוך הדבר הזה הוא שמישהו חושב ששי חי הוא הנמסיס שלי", היא אומרת.

   

  "כולם אמרו לי שיורם והצוות היו מקללים אותי" (צילום: גבריאל בהרליה) (צילום: גבריאל בהרליה)
  "כולם אמרו לי שיורם והצוות היו מקללים אותי"(צילום: גבריאל בהרליה)

  בחצי השני של העונה האחרונה, קו העלילה ששירטט זק התמקד בקרב בינה ובין חי, יקיר ההפקה. "שי לא יכול להיות הפייט שלי. הוא טמבל. המאבק שלי בבית היה מול יורם. כשיצאתי משם הבנתי עד כמה. יורם אנס אותי להיות חלק מסיפור שהוא לא רלוונטי לחיים שלי. לא רלוונטי לחיים שלי גברים אלימים, לא רלוונטי לחיים שלי אנשים סתומים.

   

  "ובוא אגיד לך מה הכי מפריע לי - כלום לא נדבק ליורם זק. שי? כמוהו יש הרבה מאוד. צריך לטפל באנשים כמוהו. אבל מי מסכן יותר את החברה שלנו? יורם אמר לי - 'אני מראה את המציאות'. זיבי זה המציאות. במציאות האיש הזה לא מלך, הוא עם צו מעצר. ומי סיפר שהוא מלך? יורם זק. תצביעו על המקום הנכון".

   

  לרע ולרע, זה "האח הגדול". זה המשחק.

  "כל הזמן אומרים לי, 'זאת התעשייה'. אני שואלת - איפה אתם חיים, אנשי התעשייה? יורם זק מגדל את הבת שלו במקום שבו אין איזה ילד שיגיד לה יום אחד את כל האמת בפרצוף? האליטה שיורם מסתובב בתוכה בטח מעקמת את האף כשהיא שומעת את השם שי חי. אלים. נחות. עלוב. מיזוגן. הכינויים דבקים בשי אבל לא ביורם זק. הוא טפלון. הרפש והגועל לא נוגעים בו. הוא? איכותי. גאון. נקי מכל רבב.

   

  היא מספרת עוד כי "כולם אמרו לי שיורם והצוות היו מקללים אותי. קוראים לי הכלבה המכוערת. הזונה הזאת. שאלתי את יורם כשנפגשנו אחרי, 'אתה קראת לי זונה?', והוא אמר, 'נראה לך?'".

   

  זק מסר בתגובה כי הוא מכחיש את הדברים. מהפקת "האח הגדול" נמסר בתגובה: "הפקת התכנית לא לוקחת צד בהתרחשויות בבית, מעניקה יחס שווה לכל הדיירים ומקפידה לשדר במסגרת התכניות בערוץ 2 קטעים המשקפים את הלך הרוח בבית בימים שקדמו לשידור, לצד שידור רציף בערוץ 26. יודגש כי כל דייר המעוניין לעזוב את הבית, רשאי לעשות זאת, כפי שקרה לא פעם".

   

  הראיון המלא - ביום שישי במוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות"

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גבריאל בהרליה
  אור סיונוב. סוגרת חשבון
  צילום: גבריאל בהרליה
  7 לילות
  מומלצים