שתף קטע נבחר

קמפיין רשת: הסלבריטאים מתגייסים למען נוער גאה

תחת הכותרת "הבטחות צריך לקיים", ולאחר שהתמיכה הממשלתית בארגון הנוער הגאה על ידי משרד החינוך והעומד בראשו נפתלי בנט - קוצצה ולא הוכפלה כמובטח, התגייסו למעלה מ-40 סלבריטאים במטרה להבטיח את המשך פעילות הארגון

קמפיין תמיכה בארגון הנוער הגאה - איגי, סוחף את הרשת: למעלה מ-40 ידוענים, בהם עברי לידר, הראל סקעת, חן אמסלם, אגם רודברג, מיה דגן ומירי בוהדנה - העלו תמונות לרשתות החברתיות עם הכיתוב "הבטחות צריך לקיים". הקמפיין מוחה כנגד החלטת משרד החינוך לקצץ בתקציב ארגון הנוער הגאה ב-20 אחוזים, זאת על אף הבטחת שר החינוך נפתלי בנט להכפיל את התקציב, הבטחה שנעשתה לאחר הרצח של שירה בנקי ז"ל, במצעד הגאווה בשנה שעברה."לאחר ההודעה על הקיצוץ בתקציב הארגון החלטנו להקים עמוד גיוס תרומות חירומי על מנת לצמצם את הפער שנוצר", מסביר עידו כהן, דובר ארגון הנוער הגאה. "מדובר על פער בגובה של 400,000 שקלים. פחות משבוע לתוך הקמפיין אנחנו כבר עומדים על 150 אלף שקלים שגוייסו, ככה שאנחנו אופטימיים ומתכננים לארגן עוד אירועי התרמה על מנת להגיע ליעד".

 

במטרה לעורר ניראות ומודעות לבעיה, החליטו בארגון גם על קמפיין רשת, אליו התגייסו סלבריטאים רבים כשהם מצטלמים עם הכיתוב ופונים לשר החינוך בנט באופן ישיר. ארגון הנוער הגאה מפעיל קבוצות נוער וצעירים מקהילת הלהט"ב בכל הארץ, סמינרים חינוכיים, מועדוני נוער ואפילו שנת שירות. הקיצוץ בתקציב הארגון עשוי להוביל להפסקת פעילותו החשובה.  בשבוע שעבר הגיב בנט לטענות הארגון באמצעות חשבון הטוויטר שלו, וכתב: "טענות איגי צודקות לחלוטין. איגי הוא ארגון נוער שמתוקצב מתוך "דלי" משותף עם כלל הארגונים, אין דרך לתקצב ישירות ארגון בודד (...) כל זה לא צריך לעניין את איגי. הכסף קיים, הבעיה היא מכניקת ההעברה. אנחנו נפתור את זה".

לחצו כאן לתרומה לארגון הנוער הגאה

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום מסך
מתגייסת. חן אמסלם
צילום מסך
מומלצים