שתף קטע נבחר

פרטנר תבסס את הטלוויזיה שלה על אנדרואיד

חברת פרטנר עתידה להיכנס לשוק הטלוויזיה בשנת 2017 אבל כבר עכשיו חושפת שהפלטפורמה בה תשתמש תהיה Android TV של גוגל.

עדיין לא ברור מתי תושק פלטפורמת הטלוויזיה של קבוצת פרטנר במהלך שנת 2017, אבל כבר כעת מודיעה החברה כי תשתמש בפלטפורמת Android TV, עליה הכריזה חברת גוגל בשנת 2014. הפלטפורמה הותאמה במיוחד לחברת פרטנר לאחר שצוותים משולבים של החברות עבדו בחודשים האחרונים על הממשק המשלב את חוויית השימוש של גוגל עם התאמה לצרכן הטלוויזיה הישראלי.

 

פלטפורמת Android TV (צילום: גוגל) (צילום: גוגל)
פלטפורמת Android TV(צילום: גוגל)

 

מעבר לערוצי הטלוויזיה, תציע הפלטפורמה מן הסתם את מאגר האפליקציות של גוגל, את עולם האינטרנט וכמו כן את היצע השידורים החיים, הערוצים השונים של הסרטים והסדרות שגוגל מציעה בפלטפורמה שלה. נכון להיום, ספקי תקשורת בקרב יותר מ-20 מדינות משתמשים בפלטפורמה זו.

 

 

איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר' tnr: "אחרי עבודה מאומצת שנמשכה מספר חודשים, שלקחו בה חלק אנשי הטכנולוגיה, הדיגיטל והתוכן של פרטנר, עבודה שנעשתה בשיתוף עם מומחים מהארץ ומחו"ל ובשיתוף עם גוגל, אני שמח לבשר לכם שפרטנר תשיק את הטלוויזיה הרב-ערוצית הראשונה בישראל שתהיה מבוססת על פלטפורמת האנדרואיד TV. מדובר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש היום בתחום התוכן והטלוויזיה הביתית. בחודשים הקרובים, עם השקת שירותי הטלוויזיה הרב-ערוצית של פרטנר, גם ישראל תהיה על מפת החדשנות של האנדרואיד TV, מפת החדשנות של גוגל.

 

בחודשים האחרונים, בנינו ממשק חוויית משתמש ייחודי, שהותאם לדרישות ולהרגלים של הצופה הישראלי. אחד היתרונות המרכזיים של ה- Android TV הוא היכולת ליהנות מהיכולות לבחור לעצמך את התכנים בזכות עולמות התוכן העצומים שמוצעים באלפי האפליקציות שנמצאים בו. אנדרואיד TV היא התשתית החדשנית ביותר, שיודעת להתאים את עצמה בזמן אמת להרגלי הצפייה המשתנים"

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים