שתף קטע נבחר

פרץ יתמודד על ראשות העבודה: "היחיד שיכול להביא להחלפת השלטון"

יו"ר המפלגה לשעבר הודיע כי יתמודד פעם נוספת על הנהגתה. "הוכחתי שאני יכול לתת פייט לנתניהו ולגבור עליו", אמר במסיבת עיתונאים שכינס

יו"ר מפלגת העבודה לשעבר, ח"כ עמיר פרץ, הודיע בצהריים (יום ב') כי יתמודד בפריימריז הקרובים על ראשות המפלגה שייערכו בעוד כחצי שנה. במסיבת עיתונאים שכינס אמר פרץ: "אני המועמד היחיד שיכול להביא ציבורים נוספים לגוש המרכז-שמאל ולהביא להחלפת השלטון".

 

פרץ הוסיף ואמר כי הוא יוכל להביא למפלגה קולות של מי שנמנעו מלהצביע לה בבחירות הקודמות. "הוכחתי בעבר כי אני יכול לתת פייט לנתניהו ולגבור עליו", אמר.

 

"יש לי את היכולת להוביל את המדינה לעתיד טוב יותר". פרץ (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
"יש לי את היכולת להוביל את המדינה לעתיד טוב יותר". פרץ(צילום: יובל חן)

המועמד החדש לראשות המפלגה הוא הח"כ הוותיק במשכן ומכהן כיום כיו"ר ועדת משנה בוועדת החוץ והביטחון. בעבר כיהן פרץ כשר ביטחון, סגן ראש ממשלה, יו"ר ההסתדרות, ראש האופוזיציה, השר להגנת הסביבה וראש עיריית שדרות.

 

"יש לי את הכישורים, את הניסיון ואת היכולת להוביל את החברה הישראלית לריפוי פנימי ואת המדינה לעתיד טוב יותר", אמר. "מנהיגות חייבת להתבסס על דוגמה אישית. כאשר אנחנו נעמוד בראש המדינה וננהיג אותה, החברה הישראלית תחלים ותפרח, הישראלים יזקפו את ראשם בגאווה, וביחד נשיב את מדינת ישראל למסלול ההצלחות".

 

בסיכום דבריו אמר: "כמנהיג מפלגת העבודה אפעל ואביא לריפוי השסעים בחברה הישראלית, וכראש ממשלת ישראל אנהיג מדיניות של צדק חברתי הלכה למעשה. יחד נשיב את ישראל למסלול של חתירה להסדר מדיני ולשלום, שלצדם ביטחון ועוצמה, וננהל מלחמת חורמה בעוני ובאי-שוויון שפוגעים והורסים כל חלקה טובה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמית שאבי
ח"כ עמיר פרץ
צילום: עמית שאבי
מומלצים