שתף קטע נבחר

"אובמה לא בעניינים!" - בנות הברית החדשות של ישראל

דיימונד וסילק, צמד בלוגריות שהתפרסמו בשל תמיכתן בטראמפ, תקפו את הנשיא ומזכיר המדינה בתגובה למהלכים שלהם מול ישראל. "קרי החליק בתוך כל הקטשופ של היינץ". התוצאה: יותר מ-29 אלף לייקים

 

 

האחיות דיימונד וסילק, צמד בלוגריות אמריקניות שזכו לפרסום, בין היתר, בשל תמיכתן בדונלד טראמפ פרסמו הלילה בעמוד הפייסבוק שלהם סרטון תמיכה בישראל שבו הן תוקפות בחריפות את מזכיר המדינה ג'ון קרי והנשיא ברק אובמה על רקע אי הטלת הווטו למען ישראל במועצת הביטחון. נכון לשעות הצהריים (יום ו') שעון ישראל זכה הסרטון ליותר מ-29 אלף לייקים ויותר מ-17 אלף שיתופים.

 

לעמוד הפייסבוק של הצמד יש יותר מ-751 אלף עוקבים. "היי כולם", אומרת דיימונד בסרטון, "ישבתי לפני כמה ימים וצפיתי בטלוויזיה, עוסקת בענייניי, מתכוננת לשנה החדשה. והבנתי שמשהו קורה עם ישראל בגלל שראיתי את קרי בטלוויזיה מדבר עליהם. אני לא בטוחה שהבנתי מה קורה, אבל אני כן יודעת שקרי כנראה החליק (נכשל בלשונו) בתוך כל הקטשופ של היינץ, בגלל שהוא מעד (חווה טריפ של סמים)". קרי, אגב, נשוי ליורשת אימפריית המזון של היינץ.

דיימונד וסילק במסר תמיכה בישראל ()
דיימונד וסילק במסר תמיכה בישראל
 

"ישראל היא בת בריתנו, אז זה אומר שאנחנו צריכים לשמור על הגב שלהם. לא אכפת לי אם הגב שלהם קטן והגב שלנו גדול, אנחנו עדיין צריכים שיהיה לנו את הגב שלהם.

 

"ויש את אובמה. אובמה נראה כאילו הוא לא בעניינים! הוא לא היה בעניינים בבחירות, הוא לא בקשר עם העם האמריקני. ועכשיו הוא לא בקשר עם ישראל. ואם הוא לא ייזהר מישהו בסוף ידקור את ישראל בגב, ואנחנו לא יכולות להרשות לזה לקרות, תקשיבו, ישראל היא בת הברית שלנו, וזה אומר שאנחנו צריכים לגרד אחד לשני את הגב, לשמור אחד על הגב של השני - ונחשו מה, אנחנו עומדות לצד ישראל, תמיד נשמור עליה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תמיד יעמדו לצדנו. דיימון וסילק
מומלצים