שתף קטע נבחר

המשטרה: תשתית ראייתית נגד ראש הסגל לשעבר בלשכת רה"מ

מהמשטרה נמסר כי הסתיימה חקירתו של גיל שפר. "ממצאי החקירה ביססו תשתית ראייתית לכאורה לביצוע עבירות של מעשים מגונים. לא התבססה תשתית ראייתית לביצוע עבירה של כליאת שווא". סנגורו של שפר: "משוכנעים שהאמת תצא לאור והתיק ייסגר"

 

גיל שפר (צילום: משה מילנר, לע"מ) (צילום: משה מילנר, לע
גיל שפר(צילום: משה מילנר, לע"מ)

המשטרה מסרה בצהריים (יום א') כי סיימה את חקירתו של גיל שפר, ראש הסגל לשעבר בלשכת ראש הממשלה, החשוד בביצוע מעשה מגונה וכליאת שווא של אמנית זרה שהתלוננה נגדו. בהודעת המשטרה נכתב כי "ממצאי החקירה ביססו תשתית ראייתית לכאורה לביצוע עבירות של מעשים מגונים. לא התבססה תשתית ראייתית לביצוע עבירה של כליאת שווא".

 

עוד נכתב כי "החקירה החלה בעקבות תלונה שהוגשה באוקטובר השנה, שבה נטען כי גיל שפר, המשמש כיום קונסול כבוד של יפן בישראל ובעברו שימש כראש סגל בלשכת ראש הממשלה, ביצע לכאורה מעשים מגונים כלפי אישה בעת שהסיע אותה ברכבו, וכן כי לקח אותה בניגוד לרצונה למפגש חברתי כלשהו ומנע ממנה להגיע לביתה, תוך הפעלת לחץ ובאופן שגרם לה לחוש כלואה".

עו"ד גיל פרידמן (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
עו"ד גיל פרידמן(צילום: מוטי קמחי)

עוד נכתב: "במסגרת החקירה נחקר גיל שפר באזהרה, נגבו עדויות ובוצעו פעולות חקירה מגוונות. עם סיום החקירה מעבירה משטרת ישראל לפרקליטות מחוז תל אביב (פלילי), את כלל הממצאים, תשתית הראיות לכאורה והחומרים שנאספו, לעיון והחלטה.

 

עורך הדין גיל פרידמן שמייצג את שפר מסר בתגובה כי "מדובר בתלונה מופרכת ונבזית שלידתה בחטא ושאין בה דבר, אנו מברכים על העברת התיק לגורמים המשפטיים המוסמכים ומשוכנעים שלאחר שילמדו את פרטיו, האמת תצא לאור והתיק ייסגר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: משה מילנר, לע"מ
גיל שפר
צילום: משה מילנר, לע"מ
מומלצים