שתף קטע נבחר

פיצוץ במכוניתה של מרגלית צנעני, הרקע פלילי

במשטרה מעריכים כי מטען הוטמן מתחת לרכבה של הזמרת ביישוב אזור. בתשובה לשאלה אם מדובר בניסיון לפגוע בה, אמרה ל-ynet צנעני: "אל תבלבלו את המוח". הזמרת, שלא נפגעה בפיצוץ, הורשעה בעבר בסחיטה באיומים וריצתה עבודות שירות

מרגלית צנעני. לא נפגעה (צילום: אבי מועלם, שאול גולן) (צילום: אבי מועלם, שאול גולן)
מרגלית צנעני. לא נפגעה(צילום: אבי מועלם, שאול גולן)
פיצוץ על רקע פלילי במכוניתה של הזמרת מרגלית צנעני : כוחות הצלה הוזעקו בשעות הצהריים (ג') ליישוב אזור בעקבות פיצוץ במכוניתה של הזמרת, שאמרה ל-ynet: "המנוע של הרכב התפוצץ מסיבה כלשהי". חבלני משטרה הוזעקו למקום, ובמשטרה מעריכים כי מטען הוטמן מתחת לרכבה של הזמרת. 

 

"אני מחכה שישחררו את האוטו ושיראו מה קרה. המנוע התפוצץ. האוטו חנה", אמרה צנעני, "אני מחכה שיגידו מה קרה, הגיעו חבלני משטרה". בתשובה לשאלה אם מדובר בניסיון לפגוע בה, ענתה צנעני לפני הערכת המשטרה כי מדובר במטען: "די, אל תבלבלו את המוח".

  

  

 

 (צילום: שאול גולן) (צילום: שאול גולן)
(צילום: שאול גולן)

 (צילום: שאול גולן) (צילום: שאול גולן)
(צילום: שאול גולן)

 (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
(צילום: אבי מועלם)

 (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
(צילום: אבי מועלם)
 


 

ממשטרת מרחב איילון נמסר כי הפיצוץ אירע ברחוב העלייה השנייה באזור. לא היו נפגעים באירוע וחבלנים משטרתיים הוזעקו למקום כדי לבחון את הזירה ולברר את הגורם לפיצוץ. ההערכה היא כי מטען הוטמן מתחת לרכבה של הזמרת.

 

צנעני ריצתה בעבר שישה חודשי עבודות שירות בארכיב של בית החולים אסף הרופא לאחר שהורשעה ב-2011 בסחיטה באיומים של אמרגנה לשעבר, אסף אטדגי, ובקשירת קשר לביצוע פשע. בכתב האישום נגדה טענה הפרקליטות כי "צנעני התנהלה כאחרונת העבריינים". צנעני איבדה את אמונה באטדגי, חשבה שהוא מרמה אותה, ולכן החליטה לסחוט אותו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דוד וינוקור
מרגלית צנעני
צילום: דוד וינוקור
מומלצים