שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מפקדת אגף בכלא מעשיהו חשודה בתקיפה: "סטרה לאסיר, בדתה ראיות"
  המשטרה העבירה לפרקליטות ראיות נגד מפקדת אגף וסוהר בשב"ס. הקצינה חשודה שתקפה אסיר ואחר כך בדתה ראיון עם אותו אסיר, שטענה כי איים על סוהר. היא הורחקה ממתקני שב"ס

   

  כלא מעשיהו. מבוכה בשירות בתי הסוהר (צילום: עידו ארז)
  כלא מעשיהו. מבוכה בשירות בתי הסוהר(צילום: עידו ארז)

  המשטרה העבירה לפרקליטות ממצאים חמורים נגד מפקדת אגף בכלא מעשיהו ברמלה ונגד סוהר. מהמשטרה נמסר אחר הצהריים (יום ד') כי המפקדת חשודה שסטרה לאסיר ואחר כך בדתה ראיות והדיחה סוהר לבידוי ראיות. היא חשודה בתקיפה, היזק לרכוש במזיג, בידוי ראיות ושיבוש הליכים. הסוהר חשוד בבידוי ובשיבוש הליכים.

   

  החקירה החלה בעקבות פנייה מגורם בשב"ס ונוהלה בשיתוף פעולה מלא עמם. המשטרה חקרה כמה מעורבים, חלקם באזהרה ובהם מפקדת האגף והסוהר שבעניינם גובשה תשתית ראייתית. כמו כן בוצעו מגוון פעולות חקירה.

   

  ממצאי החקירה מבססים חשד לכך שמפקדת האגף בכלא מעשיהו סטרה לאסיר ובהמשך ניסתה ליצור מצג שווא בסיוע סוהר. היא הכתיבה לסוהר פרטים על אודותיו על מנת שייכללו בדו"ח שכתב ויהוו עדות תומכת לגרסתה מטעמו, למרות שלא נכח באותם אירועים. עוד עולה כי מפקדת האגף הציגה תיעוד ראיון שביצעה לכאורה לאסיר שבו נטען בין היתר כי האסיר איים על סוהר, למרות שבפועל לא בוצע ראיון כזה.

   

  עם סיום החקירה העבירה משטרת ישראל לפרקליטות מחוז מרכז את כל הממצאים, תשתית הראיות לכאורה והחומרים שנאספו, לעיון והחלטה. בעקבות ממצאי החקירה הורחקה הקצינה ממתקני שב"ס והיא מצויה בחופשה כפויה.

   

  עו"ד אהד חן המייצג את הסוהר טוען כי מרשו "נפל קורבן למעשה מרמה וניצול של מפקדת האגף שבו שירת. למרשי לא הייתה כל כוונה לשבש הליכי משפט או לבדות ראיות. מפקדת האגף שבו שירת חשפה אותו לחלק קטן ואחרון משרשרת פעולות פסולות שלה. הוא תיאר נאמנה את חלקו המינורי באירוע אשר אירע עם האסיר. במהלך החקירה נודע למרשי לראשונה כי מדובר בסדרת אירועים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מפקדת אגף בכלא מעשיהו חשודה בתקיפה: "סטרה לאסיר, בדתה ראיות""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים