שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  קוף ברח מהספארי ברמת גן
  הקוף קונר מסוג קפוצ'ין בכיין שמגיע עד למשקל של 3 ק"ג בלבד הצליח לברוח מהספארי ונצפה כבר בתל אביב. הוא אינו מהווה סכנה לציבור, אך קיים חשש שייפגע ממפגש עם בני אדם

   

  ברח מהספארי. הקוף קונר (צילום: עיריית תל אביב) (צילום: עיריית תל אביב)
  ברח מהספארי. הקוף קונר(צילום: עיריית תל אביב)

  חיפושים ברמת גן - אחר קוף: קונר, קוף קפוצ'ין בכיין, ברח מהספארי ברמת גן. הקוף ברח כבר לפני שלושה ימים ובספארי הסבירו שהוא היה בחצר פתוחה ולא בכלוב. ולא היה ברור אם עדיין מסתובב כאן או בחוץ והבוקר התגלה כי הוא יצא מהמתחם.

   

  הקוף, זכר בן 17 ממשפחת הסבוסים. נראה לאחרונה על-ידי אזרח באזור אצטדיון וינטר ואולי אף הגיע לשכונת כפר שלם בתל אביב. כל היודע דבר על מקום הימצאו של הקוף מתבקש לפנות למוקד הספארי במספר 036305325 או המוקד העירוני *9106.

   

  קופי קפוצ'ין בכיין בספארי ברמת גן

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  בספארי מבהירים כי מדובר בקוף קטן שאינו מהווה סכנה לציבור ומבקשים מאזרחים לדווח אליהם במקרה ומזהים אותו משום שקיים חשש שייפגע ממפגש עם בני אדם שאינם רגילים לטפל בו. "לפני שלושה ימים יצא קונר מהחצר שלו", נמסר מהספארי. "ככל הנראה בשל מאבקי כוח עם הזכר קמחי. המטפלים של מחלקת הקופים החלו לחפש אותו וניסו בעזרת וטרינר הספארי וצוות המרפאה למצוא אותו בתוך הספארי. הבוקר קיבלנו דיווח על קוף שנצפה באזור כפר שלם ואחר כך בסמוך לאיצטדיון וינטר. צוות החיפושים יצא שוב אז שב בידיים ריקות. כאשר יתקבלו דיווחים נוספים נצא לחפשו שוב". 

   

  קוף הקפוצ'ין הבכיין נחשב לקוף נפוץ בדרום אמריקה ואינו מצוי בסכנת הכחדה. הם נחשבים לקופים קטנים באורך של כ-85-50 ס"מ ומשקלם מוערך עד שלושה קילוגרם לפרטים בוגרים.

   

  בטבע, הקופים הללו חיים בין 37 ל-47 שנה ואילו בשבי הם מאריכים חיים עד 55 שנה. הם ניזונים ביערות מפירות, אגוזים, זרעים, חרקים, חסרי חוליות וגם יונקים קטנים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים