שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מועדון הכדורגל צ'לסי פרסם רשימת מוכרי כרטיסים לא מורשים מישראל: "אל תקנו מהם"
  מועדון הכדורגל הידוע העלה לרשת רשימה ארוכה של מוכרי כרטיסים למשחקיה שאינם רשאים לעשות זאת, ביניהן "וואלה טורס" ו"לייב טיקטס" הישראליות: "אל תקנו מהם", הם מזהירים ומבקשים את עזרת הציבור בדיווח על גורמים לא מורשים נוספים. הרשימה המלאה לפניכם

  מועדון הכדורגל האנגלי צ'לסי, אחד ממועדוני הכדורגל החשובים באנגליה ומהפופולריים בקרב הציבור בישראל, פרסם אתמול (ב') הודעת אזהרה חריגה לכל אוהדי הקבוצה מפני רכישת כרטיסים למשחקיה - במחירים שונים מאלה שנקובים בכרטיסים, וכן מפני רכישת כרטיסים ממשווקים שאינם מורשים. "מי שירכוש כרטיסים מספסרים או מסוכנות כרטיסים מקוונת שאינה רשמית - יסולק מתחומי האצטדיון", מזהירה הקבוצה האנגלית.

  יצוין כי מדי שנה יוצאים רבבות ישראלים למשחקי כדורגל בחו"ל, ובכלל זה משחקים בהן משתתפות קבוצות ישראליות. רק בחגי תשרי יצאו לאנגליה כ-4,000 אוהדים כדי לצפות במשחקי הכדורגל ומספר גדול של ישראלים יצאו גם למשחקי כדורגל בלונדון במהלך תקופת חג המולד וראש השנה האזרחי. המשחקים הפופולריים באנגליה בקרב האוהדים הישראלים הם של קבוצות ארסנל, צלסי ומנצ'סטר.

  "מודעת הזיופים" של צ'לסי (צילום: Chelsea FC)
  "מודעת הזיופים" של צ'לסי(צילום: Chelsea FC)

  בהודעת החברה היא מציינת במפורש כי כרטיסים למשחקיה אמורים להימכר רק אצל משווקים מורשים ומבקש מאוהדי הקבוצה לסייע לה להילחם בתופעת הספסרות ומכירת כרטיסים ממשווקים שאינם מורשים. "אם תשלחו את פרטי הכרטיס למייל המועדון, העניין ייבדק לעומק. חשוב לנו להזכיר שמכירת כרטיסים מזויפים הינה עבירה פלילית העוברת על החוק בבריטניה", נאמר בהודעת החברה. כתובת מייל המועדון כפי שפורסמה בהודעה היא toutinfo@chelseafc.com. להודעה מצורפת מודעה גרפית ובה הכיתוב "קניתם כרטיסים מזויפים? אתם לא תדעו את זה אולי, אבל היא תדע". ההתייחסות היא לדמות השוטרת הנראית בתמונה.

   

  בהמשך להודעה, מועדון הכדורגל מצרף שורה ארוכה של משווקים מורשים ובהם גם החברות כל תור ואיסתא ספורט מישראל. בהמשך ההודעה מפורסמת רשימה ארוכה עוד יותר של סוכנויות ואתרי אינטרנט לא מורשים ובהם לא מעט שמות של סוכנויות מישראל, תוך אזהרה מודגשת: "אל תרכשו מהם כרטיסים". יצויין כי על אף המודעה המופיעה בעמוד בדבר הכרטיסים המזויפים, האתרים הישראלים מוגדרים כ"לא מורשים" ולא כאתרים המוכרים כרטיסים מזויפים.

   

  בין השאר מופיעות ברשימה הסוכנויות הלא מורשות מישראל חברת "וואלה טורס", "טיקטים", "טיקטספורט", "טיקטיק", "ספורטור", "פניטיקט" ו"שורה1".

   

  מחברת Live Tickets נמסר בתגובה: "אנו מספקים מדי שנה אלפי כרטיסים רשמיים ומקוריים ללקוחותינו לאירועי בידור וספורט בכל העולם, לרבות למשחקיה של צ'לסי במסגרות השונות. Live Tickets תמשיך להקפיד על מתן שירות מצוין ואמינות מלאה ללקוחותיה".

   

  גבריאל מזרחי, מנכ"ל חברת "טיק טיק" מסר בתגובה: "טיק טיק חבילות ספורט והופעות בע"מ הינה חברת נסיעות בוטיק, המתמחה בשיווק חבילות תיור לאירועי ספורט ומוזיקה בחו"ל, החבילות כוללות טיסה, מלון, העברות וכרטיסים רשמיים ומקוריים לכל האירועים. TikTik מגשימה חלומות לאלפי לקוחות מדי שנה, בדגש על אמינות וטיב השירות".

   

  אתר "ספורטור" מבית "אופקים גלובל תיירות", מסר בתגובה כי הוא מוכר אך ורק כרטיסים רשמיים ממועדוני הספורט. חבילות הכדורגל כוללות טיסות, מלון וכרטיס רשמי למשחק. מנהל האתר, גיא מלמד, אמר כי הדגש של החברה הוא על גמישות מקצועית והתאמת מוצר ללקוח. "אנו מציעים לכל לקוח את כל האופציות של טיסות, בתי מלון בכל הרמות וכרטיסי ישיבה רשמיים בכל הרמות".

   

  מ"וואלה טורס" נמסר בתגובה: "לאורך השנים חברת וואלה! טורס הטיסה עשרות אלפי לקוחות למגוון רחב של הופעות ואירועי ספורט ללא כל תקלה ואנו

  עובדים מול מגוון ספקים וותיקים ואמינים בארץ ובחו"ל, על מנת לספק את המוצר והמחיר האטרקטיבי ביותר לשביעות רצונם של הלקוחות. המהלך הייחודי של צ'לסי, להגביל את מספר הספקים בארץ, נועד לצמצם את התחרות ולשמר את רמת מחירים גבוהה, למועדון באנגליה ולספק הרשמי בארץ, מה שבסופו של דבר משתקף במחיר גבוה משמעותית ללקוח הסופי. רוכשי הכרטיסים דרכנו יכולים להיות בטוחים שיש גוף אחראי, ותיק ומקצועי שעומד מאחורי המוצר".

   

   

  ההודעה המלאה של צ'לסי

  עדכונים נוספים גם בפייסבוק של ynet חופש

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים