שתף קטע נבחר

חשד: ביצע מעשים מגונים במהלך "עיסוי חינם"

הוארך ביומיים מעצרו של תושב הדרום החשוד שביצע מעשים מגונים בנשים רבות לאחר שאמר שהן זכאיות לעיסוי חינם

 

 

המשטרה עצרה הבוקר (ב') תושב הדרום בן 49, בחשד שהתחזה למעסה וביצע מעשים מגונים בנשים רבות ברחבי הארץ בחודשים האחרונים. בית משפט השלום בתל אביב האריך ביומיים את מעצרו.

ביצע מעשים מגונים תוך כדי עיסוי. החשוד מובא להארכת מעצר ()
ביצע מעשים מגונים תוך כדי עיסוי. החשוד מובא להארכת מעצר

מחומר החקירה שנאסף עד כה על ידי חוקרי מרחב יפתח עולה כי החשוד יצר קשר עם מספר רב של נשים ברחבי הארץ, ובישר להן במרמה כי הן זכאיות לקבל עיסוי בחינם. על פי החשד, החשוד שהשתמש בזהות בדויה נהג להגיע אל ביתן של הקורבנות, ותוך כדי העיסוי ביצע בגופן מעשים מגונים, ולחלקן אף הציע הצעות מגונות. חקירת המשטרה חשפה את זהותו של החשוד ואת העובדה שאינו מוסמך כמעסה. החוקרים הצליחו לאתר מספר רב של נשים שקיבלו עיסוי מהחשוד ונפגעו ממנו.

בדיון בבית משפט השלום בתל אביב ביקש נציג המשטרה, מוקט טקה, להאריך את מעצרו של החשוד בשבעה ימים. לדבריו, "החשוד איתר את המתלוננות ברשת והציע להן שיבצע את הטיפול. הוא הציג את עצמו כנותן עיסויים מורשה וביצע במתלוננות מעשים מגונים. חלקן מסרו עדות וחלקן טרם מסרו את עדותן".

 

אחת המתלוננות זיהתה את החשוד באופן ודאי, ובזכות כך הצליחו במשטרה לאתר את זהותו. עוד ציינו במשטרה כי מתוכננים מסדרי זיהוי ועימותים עם המתלוננות.

 

סנגורו של החשוד, עו"ד צח נצר, אמר כי "החשוד היה איש צבא שנים ארוכות ונעדר עבר פלילי. הוא מסר עדות מפורטת ומעולם לא הציג עצמו כמעסה מוסמך. איני יודע מה טיב הנגיעות. יש לו גרסה שמסבירה את מה שקרה, וזו גרסה מול גרסה. אני בספק אם המסאז' גלש לקווים אסורים".

 

בהחלטתה אסרה השופטת, שלומית בן יצחק, על פרסום פרטי החשוד בשלב זה, וקבעה כי "קיים חשד סביר לביצוע העבירות המיוחסות על ידי החשוד. מתקיימות עילות למעצרו הנוגעות למסוכנותו ולצורך להמשיך בחקירה כשהחשוד במעצר".

 

במשטרה חושדים שיש נשים רבות נוספות שנפגעו מהחשוד באופן המתואר, וקוראים לכל מי שנפגעה להגיע למשטרה ולהגיש תלונה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים