שתף קטע נבחר

אחרי המעצר: התרנגול של בני יהודה בראיון

יהודה גוהר, אוהד הזהובים שעוכב על ידי המשטרה לאחר שניסה להכניס את הקמע רמבו לאצטדיון המושבה, התראיין לאולפן ynet: "אמרתי לשוטרים שזה הקמע שלנו שמלווה אותנו כבר הרבה שנים. הוא השחקן ה-12. למי זה מפריע? בושה". צפו

 

לא בכל יום נעצר תרנגול אדמוני על ידי שוטרים ולא בכל יום הוא מובא למעצר. אתמול (ש') זה קרה באצטדיון המושבה בפתח תקווה. יהודה גוהר, אוהד בני יהודה, התראיין ל-ynet יחד עם התרנגול רמבו כדי לספר על המקרה המשונה מהזווית שלו.

 

"לפני שבועיים הגעתי למושבה ובא אלי איזה קצין אחד ואמר לי במלים האלה: 'אם תכניס אותו לדשא, אני עוצר אותך'. אמרתי לו: 'אין שום בעיה'. הבאתי אותו למגרש, אמרתי שאני לא מכניס אותו לדשא, זה הקמע של בני יהודה והוא יהיה במגרשים. כל השנים הוא היה במגרשים ולא הייתה שום בעיה", אמר גוהר.

 

רמבו בתחנת המשטרה. "הוא עשה קצת קקה. כולם באו לראות מה קרה" (צילום: משטרת ישראל)
רמבו בתחנת המשטרה. "הוא עשה קצת קקה. כולם באו לראות מה קרה"(צילום: משטרת ישראל)

 

האוהד המסור, שהורחק לשבועיים מהמגרשים, סיפר: "אמנם היו קצת בעיות בתוך המגרש, הוא ברח וכל זה ועצרו את המשחק, אבל החליטו לתת לי להכניס אותו למגרשים, בלי לזרוק אותו. אתמול הגעתי למושבה, באו קצינים ואמרו לי: 'תבוא תתלווה אלינו לתחנה, אתה מעוכב'. על מה אני מעוכב? על התרנגול. אמרתי להם שהתרנגולות והחיות אצלי זה מספר אחת, לא אפגע בהם ולא אתן למישהו לפגוע בהם. זה הקמע, והוא כבר שנים רבות איתנו. זה המזל שאיתנו, זה השחקן ה-12, רמבו".

 

"ברוך השם, טפו טפו, זה הקמע של בני יהודה. וזה הולך לנו. מה שלא הבאנו לא הלך לנו. הבאנו תרנגול - הלך לנו, ברוך השם. וזה ימשיך להיות", המשיך גוהר. "למי זה מפריע? למה? באו והביאו אותי למעצר שם. את התרנגול הכניסו אותו לתוך הכלוב של המעצרים. בושה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים