שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מלניה טראמפ תפוצה: "לא הייתה נערת ליווי"
  הגברת הראשונה של ארה"ב תבעה בלוגר שדיווח כי בשנות ה-90 הייתה נערת ליווי. היא הסכימה להסדר שלפיו הוא ישלם "סכום כסף משמעותי"
  הגברת הראשונה של ארצות הברית מלניה טראמפ הגיעה להסדר בתביעה שהגישה נגד בלוגר ממרילנד שכתב על שמועות בלתי מבוססות שהיא עבדה כנערת ליווי וטען טענת שקר שהיא חוותה התמוטטות עצבים. עורך דינה של טראמפ אמר כי ההסדר כלל סיכום על "סכום כסף משמעותי".

  "גרמתי צער לה ולמשפחתה". מלניה טראמפ (צילום: רויטרס)
  "גרמתי צער לה ולמשפחתה". מלניה טראמפ(צילום: רויטרס)

   (צילום: רויטרס)
  (צילום: רויטרס)

  עורך דינה של הגברת טראמפ פרסם הודעת התנצלות שכתב הבלוגר, וובסטר טרפליי: "אני מכיר בכך שההצהרות השקריות האלה פגעו עמוקות בגברת טראמפ ובמשפחתה, ולכן אני מביע את התנצלותי הכנה לגברת טראמפ, לבנה, לבעלה ולהוריה על כך שהשמעתי את הדברים השקריים האלה".

   

  עורך דינו של טרפליי אישר שההצהרה מדויקת ואמר כי הפרשה נסגרה. שום צד בפרשה לא הסכים לחשוף את סכום הפיצויים שישולם במסגרת ההסדר, אבל עורך דינה של טראמפ, צ'רלס הרדר, אמר כי מדובר ב"סכום משמעותי".

   

  מלניה טראמפ תבעה בשנה שעברה הן את טרפליי והן את הצהובון הבריטי "דיילי מייל" אחרי שהעיתון פרסם כתבה שקרית שבה נטען כי היא עבדה כנערת ליווי. הכתבה התבססה על דיווח של מגזין סלובני, שלפיו סוכנות דוגמנות שאיתה עבדה טראמפ בניו-יורק בשנות ה-90 סיפקה גם שירותי ליווי.

   

  "דיילי מייל" חזר בו מהדיווח והתנצל אחרי שהתביעה הוגשה, ובהצהרה שפרסם הוא טען כי לא התכוון לטעון או לרמוז שטראמפ הייתה נערת ליווי.

  גם "דיילי מייל" התנצל. מלניה טראמפ ובעלה הנשיא (צילום: AFP)
  גם "דיילי מייל" התנצל. מלניה טראמפ ובעלה הנשיא(צילום: AFP)

  עם הבן, בארון טראמפ. "הפסד של מיליוני דולרים" (צילום: AFP)
  עם הבן, בארון טראמפ. "הפסד של מיליוני דולרים"(צילום: AFP)

  בשבוע שעבר דחה שופט במרילנד את הטענות נגד "דיילי מייל" על בסיס משפטי, אבל הוא אפשר להמשיך את הטיפול בתביעה נגד טרפליי. כעת מסיים ההסדר את הפרשה.

   

  אתמול הגישה מלניה טראמפ תביעה על סך 150 מיליון דולר נגד "מייל מדיה", הבעלים של "דיילי מייל", בבית משפט בניו-יורק. היא טענה כי הכתבה גרמה לה הפסד פוטנציאלי של מיליוני דולרים.

   

  מלניה טראמפ, ילידת סלובניה, היגרה לארה"ב בשנות ה-90 ובשנת 2005 היא התחתנה עם דונלד טרמאפ.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מלניה טראמפ תפוצה: "לא הייתה נערת ליווי""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים