שתף קטע נבחר

חברי קופ"ח מכבי נבהלו: הודעה שגויה על תוצאות בדיקות

מכבי שירותי בריאות שלחה במוצאי שבת הודעות לחלק מחברי הקופה, לפיהן מחכות להם תוצאות בדיקות דימות חדשות. לפי מכבי מדובר ב"תקלה טכנית במערכת הדיוור האינטרנטית" שטופלה. הודעת התנצלות נשלחה ללקוחות

תקלה טכנית גרמה לחברי קופת החולים מכבי להילחץ: מכבי שירותי בריאות שלחה בטעות מיילים למבוטחים, לפיהם מחכות להם תוצאות בדיקות דימות חדשות. לקוחות סיפרו ל-ynet שההודעות התקבלו במוצ"ש. למחרת - הקופה שלחה להם הודעת התנצלות.

 

הודעה על תוצאות 4 בדיקות שנערכו בספטמבר 2016. הלקוחה חששה שמדובר בתוצאות חדשות לבדיקות ישנות ()
הודעה על תוצאות 4 בדיקות שנערכו בספטמבר 2016. הלקוחה חששה שמדובר בתוצאות חדשות לבדיקות ישנות

 

לקוח של מכבי סיפר ל-ynet: "קיבלתי אתמול ב-18:00 הודעה ממכבי על כך שמחכות לי תוצאות בדיקת דימות. נלחצתי, אבל אז ראיתי את התאריך - ספטמבר 2016. הבנתי שזו כנראה טעות".

 

לקוח אחר סיפר ל-ynet: "אשתי נלחצה ברמות קשות. חששה שכבר גילו לה משהו". לקוחה נוספת אמרה ל-ynet שערכה לאחרונה בדיקות וצילומים בשל חשד לגוש סרטני ונבהלה מאוד. "התקשרתי למוקד, נכנסתי לאתר. פתאום ראיתי שמדובר בבדיקות ישנות. לא הבנתי, חשבתי שייתכן שמשהו לא בסדר בתוצאות הבדיקות שכבר נשלחו אלי ושמדובר בתיקון". 


הלקוח קיבל הודעה על 4 תוצאות בדיקות מאפריל 2016 ()
הלקוח קיבל הודעה על 4 תוצאות בדיקות מאפריל 2016

 

ראש אגף השירות של מכבי שירותי בריאות הודיע הבוקר במייל ללקוחות: "שלום רב, בתאריך 11 בפברואר 2017, נשלחו הודעות ממוחשבות אוטומטיות לחלק מחברי מכבי עם עדכון על כך שהתקבלה תשובת בדיקת דימות שנערכה בעבר וניתן לצפות בתוצאות הבדיקה באתר מכבי און ליין. הודעות אלו נשלחו עקב תקלה טכנית במערכת הדיוור הישיר הממוחשב.

 

"ההודעה מתייחסת לבדיקות שנערכו בשנים עברו. נדגיש כי על מנת לצפות במידע נדרשת הזדהות באמצעות סיסמא אישית ומספר תעודת זהות. במידה ואכן ביצעת בדיקת דימות בימים האחרונים, אזי ההודעה מעדכנת אותך בתוצאות הבדיקה. אנחנו מתנצלים על אי הנוחות ופועלים על מנת למנוע את הישנות התקלה. בברכה בריאות שלמה ושבוע טוב".


הקופה התנצלה ()
הקופה התנצלה

  

ממכבי שירותי בריאות נמסר בתגובה: "בשל תקלה טכנית במערכת הדיוור האינטרנטית יצאה לחלק מחברי מכבי הודעה על הגעת תוצאות בדיקת דימות, גם אם היא לא בוצעה לאחרונה. על מנת לצפות בתוצאה נדרש כל חבר להזדהות באמצעות מספר תעודת זהות וסיסמא אישית. עם גילוי התקלה, היא הופסקה. עוד אתמול בערב יצאה לחברים הודעת הבהרה. אנחנו מתנצלים בפני החברים ופועלים למנוע את הישנות התקלה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים