שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  החשד נגד הקצין הבכיר: קיבל הנחה של 1,000 שקלים
  רמ"ט אט"ל בצה"ל, תא"ל נחמיה סוקל, נחקר במצ"ח בחשד שסייע לחיילת לעבור לבסיס אחר בעקבות הנחה בסך 1,000 שקל שבנו קיבל באולם השייך לאביה של החיילת. הקצין יצא לחופשה ומכחיש את המיוחס לו
  ראש מטה אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה בצה"ל, תת-אלוף נחמיה סוקל, הוא הקצין הבכיר שנחשד בקבלת טובות הנאה. כך הותר היום (ו') לפרסום. תא"ל סוקל נחקר אתמול במצ"ח בחשד לקבלת הנחה כספית קטנה בסך 1,000 שקל מאזרח, בעקבות סיוע שהעניק בעניין הנוגע לשירות הצבאי.

   

  ביום רביעי דווח כי נפתחה חקירת מצ"ח נגד הקצין בשיתוף עם יחידת ההונאה של משטרת מחוז תל אביב. בעקבות התערבות מצ"ח יצא תא"ל סוקל לחופשה עד לסיום החקירה בנושא.

   

  בחקירה עלה חשד שלפיו סוקל סייע לחיילת שלטענתה התנכלו לה לעבור לבסיס אחר. את הבקשה לקצין העביר אביה של החיילת. במצ"ח טוענים כי האב, בעל אולם אירועים ונכה צה"ל, העניק לפני כשנה הנחה של 1,000 שקלים לבנו של הקצין באירוע שקיים הבן באולם.

   

  סוקל הכחיש בחקירתו כי ידע על ההנחה שקיבל בנו מבעל אולם האירועים, וציין כי ניסה לסייע להעברת החיילת מבסיס לבסיס מתוך כוונה טובה, לאחר שזו התלוננה על התנכלויות. מקורבים לקצין טענו עוד כי בלאו הכי נקבעה מראש פרישתו מצה"ל לעוד חודש, וכי הוא לא ביצע שום עבירה פלילית.

   

  אלוף-משנה רן כהן, הסנגור הצבאי הראשי שמייצג את תא"ל סוקל, מסר בתגובה: "הקצין מכחיש לחלוטין את החשד נגדו - הוא לא קיבל דבר מאחר והוא לא פעל באופן שאינו ראוי. הקצין ייצא לחופשה עד לסיומה הקרוב של החקירה. אני משוכנע שהחקירה תסתיים בסגירה של התיק ובניקויו המוחלט של הקצין מהחשדות".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "החשד נגד הקצין הבכיר: קיבל הנחה של 1,000 שקלים"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים