שתף קטע נבחר

תביעה: שברי זכוכית בכוס קפה של ארומה

זוג תובע את קפה "ארומה" בנהריה, בטענה כי בכוסות הקפה שהזמינו במקום נמצאו שברי זכוכיות, שבין היתר גרמו לאשפוז האשה במשך כמה ימים

זכוכיות בכוס הקפה. לבית המשפט השלום בחיפה הוגשה בשבועות האחרונים תביעה נגד בית הקפה "ארומה" בנהריה. התובעים, תושבי ראש הנקרה, טוענים כי בקפה שהוגש להם בכוסות חד פעמיות, היו שברי זכוכית, לטענתם שאריות של כוס שנשברה במקום.

 

זכוכיות בקפה ארומה (צילום: גדי שבתאי) (צילום: גדי שבתאי)
זכוכיות בקפה ארומה(צילום: גדי שבתאי)

 

האירוע המתואר בתביעה התרחש בחודש נובמבר 2015. בני הזוג, אלין וגדי שבתאי, נכנסו לסניף וביקשו שתי כוסות קפה לדרך. "הם הלכו לבנק סמוך ולאחר שהמשקה התקרר, שתו התובעים את הנוזל שבכוסות. אז, הבחינו התובעים בחלקים של זכוכית אשר את חלקם שתו, מה שגרם להם נזקים גופניים" מספר עורך הדין בתביעה, שגיא מרקוביץ'.

 

מרקוביץ' מתאר כי לאחר האירוע ניגשו השניים לבית הקפה לערוך בירור. "התובעים חזרו לבית העסק עם הכוסות והראו לבעלים ולעובדים את הכוסות עם חלקי הזכוכית בתחתית שלהן. בבירור שנערך מסרה אחת העובדות שאכן נשברה במקום כוס זכוכית וחלקי זכוכית נכנסו לכוסות שהוגשו לתובעים".

 

עוד נטען בתביעה כי האישה הייתה מאושפזת לאחר האירוע במשך מספר ימים, ונושאת עד היום את נזקי התאונה. הבעל לא אושפז, אולם סבל מכאבים וקשיי עיכול במשך קרוב לשבועיים. על פי התביעה, נגרמה התאונה כתוצאה מרשלנות וחוסר זהירות של בית הקפה.

 

תגובת חברת ארומה לא התקבלה למרות פניות חוזרות ונשנות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים