שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  תיעוד: שדדו תיק לסטודנטית - ונתפסו
  מצלמות האבטחה באוניברסיטה העברית בירושלים תיעדו שני צעירים שגנבו תיק מסטודנטית. אחד מהם גנב את התיק ונכנס לרכב של חברו שנסע מאחוריו. בשיטה דומה הם גם גנבו טלפונים ניידים מעוברי אורח

   

   

  מצלמות האבטחה שתיעדו את הגניבות

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  כתב אישום הוגש היום (ה') נגד אמג'ד אבו אל פתאח (22) מבית חנינא וסולימאן סבאח (19) מכפר עקב, המעורבים בשישה מקרים של גניבת טלפונים ניידים באזור ירושלים. כל האירועים התרחשו בטווח זמן של שלושה ימים, עד שהשניים נעצרו בתום מעקב של שוטרים אחרי הרכב ששימש אותם. הוגשה בקשה להאריך את מעצרם עד תום ההליכים.

   

  החקירה של משטרת ירושלים העלתה כי השודדים פעלו כמה פעמים במתווה דומה: אחד מהם עקב אחרי עוברי אורח, בדרך כלל נערים או נשים צעירות, וחטף את התיקים שלהם. הנאשם השני נסע עם רכב מאחוריו ואסף אותו ברגע שהצליח לחטוף את התיק. במקרים אחרים ביקש אחד הצעירים מנער להשתמש בטלפון הנייד שלו, ומיד לאחר שהגנב קיבל אותו הוא נכנס לרכב שבו נהג הנאשם השני והם נמלטו מהמקום.

   

  תיעוד של אחד ממעשי השוד, הגנב עם התיק מצד שמאל
  תיעוד של אחד ממעשי השוד, הגנב עם התיק מצד שמאל

   
  הרכב של הנאשמים ליד הקמפוס
  הרכב של הנאשמים ליד הקמפוס

  שוטרים ליד הרכב ששימש את שני הגנבים
  שוטרים ליד הרכב ששימש את שני הגנבים

  האירוע הראשון, שאחריו החלה החקירה, התרחש בתחילת החודש ליד קמפוס הר הצופים של האוניברסיטה העברית. הנאשמים ארבו לסטודנטית שהלכה באזור הטיילת סמוך לקמפוס עם תיק שהיו בו מכשיר טלפון נייד, מחשב נייד, ארנק ומסמכים. אחד מהם נסע עם רכב בכביש ליד הטיילת והשני עקב אחריה, לקח לה את התיק ונמלט. בתיעוד שהגיע לידי ynet ניתן לראות את הסטודנטית כשהיא רודפת אחרי השודד, אך הוא נמלט בריצה ונכנס לרכב.

   

  בהמשך התקבלו כמה תלונות במשטרה מתושבי בית חנינא והגבעה הצרפתית. הם סיפרו כי בזמן שהלכו ברחוב עצר לידם רכב ואחד מנוסעיו ביקש מהם להשתמש בטלפון הנייד שלהם. אחרי שקיבלו את המכשיר הנייד, הנאשמים נמלטו מהמקום. באחד המקרים אדם שהטלפון שלו נגנב נאחז ונתלה ברכב של הנאשמים אבל נפל תוך זמן קצר ונחבל.

   

  במהלך החקירה הצליחו החוקרים להתחקות אחר הרכב שבו השתמשו הנאשמים, מסוג פורד פוקוס. לפני כשבוע אותר רכב דומה בדרום העיר והשוטרים הורו לו לעצור. במהלך בדיקת הרכב ונוסעיו הבחינו השוטרים כי חלק מהספרות בלוחית הזיהוי שונו באמצעות סרט דביק שחור, שנועד ככל הנראה למנוע את זיהוי הרכב והנאשמים. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "תיעוד: שדדו תיק לסטודנטית - ונתפסו"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים