שתף קטע נבחר

איוב קרא: "בקרוב יהיה רובוט לחיסול נסראללה וראשי חמאס"

השר ללא תיק דיבר על רובוט "מחומר מיוחד שאי אפשר לפגוע בו" שיוכל בתוך כמה שנים "לזהות מטרות, להיכנס למנהרות ולרוץ אחרי העכברונים האלה. הוא לא יחזור בלי לחסל אותם"

 

השר הטרי ללא תיק, איוב קרא, דיבר היום באירוע "שבתרבות" בבאר שבע על "רובוט שיחסל את ראשי חמאס" וגם את מנהיג חיזבאללה חסן נסראללה, ויחסוך סיכון חיילים בשטח האויב.

 

"אחרי מה שקרה בלבנון ובעזה אני לא רוצה להכניס חיילים", הוא אמר. "בדרך יש הפתעות טכנולוגיות בעולם הזה. בין היתר אני יכול להכניס לעזה רובוט שיילחם בכל ראשי חמאס. והוא יזהה אותם מרחוק ויילחם בהם מבפנים ויחסל אותם".

 

לשאלת המראיין לפשר העניין ענה השר קרא ש"אל תגיד לי מאיפה האינפורמציה שלי. תסבך אותי. אנחנו מדברים על רובוט שמופעל מעבר לגבול והוא מזהה אנשים עם מטרות רדאר מרחוק. אי אפשר לחסל אותו, הוא רק יכול לחסל".

 

- אם אני יורה בו, מה קורה?

"זה לא פוגע בו כי זה חומר מיוחד. ואז הוא יכול לרדת לתוך מנהרות והוא ירוץ אחרי העכברונים האלה. והוא מחסל אותם, הוא לא חוזר בלי לחסל אותם".

 

- זה לא מדע בדיוני?

"אם היינו שואלים על המזל"טים לפני כמה שנים, מישהו היה מאמין שאפשר לשלוח מטוס ללא טייס?"

 

בהמשך פירט קרא והזכיר ש"שמעון פרס היה מעריץ שלי. הוא קרא לי לפני שנפטר... דיברנו על הנושא הזה. ומאחר והוא היה איש סוד ואיש מיוחד, הוא אמר לי איפה נמצא בארצות הברית משהו שמכינים את הדבר הזה. הדבר הזה עניין של שנה, שנתיים, שלוש. הרובוט לחיסול נסראללה וראשי חמאס בדרך. בלי לערב חיילים שם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים