שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  תיעוד: מארב על אוטובוס תלמידים בכפר כנא
  ארבעה תלמידים נפצעו קל בקטטה שפרצה בכפר כנא, לאחר שצעירים חסמו את דרכו של אוטובוס שהשיב תלמידים ומורים מטיול. "פתחו את הדלתות והתחילו להכות תלמידים, לצעוק. כמה מהם איבדו הכרה", העיד אחד מהם. שני חשודים נעצרו לחקירה

   

   

   

  כפר כנא: צעירים תוקפים אוטובוס תלמידים

  כפר כנא: צעירים תוקפים אוטובוס תלמידים

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  תלמידים ומורים ששבו מטיול מצאו עצמם תחת מתקפה אלימה בכפר כנא: מצלמות האבטחה במקום תיעדו כמה צעירים שחסמו את דרכו של האוטובוס שהסיע תלמידים מהכפר משהד, ויידו לעברו אבנים. הם פתחו את הדלתות בכוח והכו חלק מהם. ארבעה נפצעו בארח קל. הרקע: סכסוך בין שניים מהם. המשטרה עצרה שני חשודים לחקירה.

   

  האירוע התרחש באמצע השבוע, ובתיעוד רואים את הצעירים עוצרים את האוטובוס, חוסמים את דרכו באמצעות פח זבל, ואז ומתנפלים עליו ועל התלמידים. על פי עדי ראיה, "הצעירים החזיקו בידיהם כלים וגז מדמיע שהשתמשו בהם".

   

  אחד התלמידים שהיה באוטובוס אמר: "זה היה מאוד מפחיד. ברגע שהגענו לכפר כנא חסמו את הדרך, יידו אבנים על האוטובוס. הם פתחו את הדלתות והתחילו להכות תלמידים. הם צעקו, תלמידים צעקו וביקשו מהם להפסיק. כמה מהם איבדו הכרה".

  מתוך הסרטון שתיעד את התקרית ()
  מתוך הסרטון שתיעד את התקרית
   

  הוא סיפר כי "היה סכסוך בין שני תלמידים, אבל זה לא אומר שצריך להגיע למצב כזה. מקרה כזה יכל להסתיים באסון. בגלל הקטטה הרבה תלמידים מפחדים להשתתף בעוד טיולים מטעם בית הספר. זה מעשה חמור, חובה להעניש את כל האנשים שתככנו לפגוע בנו".

   

  במשטרה אמרו כי קטטה בין שני תלמידים עמדה ברקע הסכסוך, ובהמשך התרחש האירוע בכפר כנא. "נעצרו שני חשודים וצפויים עצורים נוספים".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים