שתף קטע נבחר

נתניהו אמר לחוקרים: "אני לא יכול לעשן כל כך הרבה סיגרים"

ערוצי הטלוויזיה דיווחו הערב כי אחת מטענות ההגנה שהשמיע נתניהו לחוקרי המשטרה בתיק טובות ההנאה, היא כי הוא לא יכול לעשן כמויות גדולות של סיגרים "בשל בעיה במערות האף". פרקליטו של ראש הממשלה, עו"ד דוד שמרון, עשוי להיחקר בתיק השיחות בין ראש הממשלה למו"ל "ידיעות אחרונות"

נתניהו. משמאל: חוקרי המשטרה בכניסה למעון ראש הממשלה, אמש (צילום: עמית שאבי, AFP) (צילום: עמית שאבי, AFP)
נתניהו. משמאל: חוקרי המשטרה בכניסה למעון ראש הממשלה, אמש(צילום: עמית שאבי, AFP)

 

ערוצי הטלווזיה דיווחו הערב כי אחת מטענות ההגנה שהשמיע ראש הממשלה בנימין נתניהו לחוקרי המשטרה בנוגע לתיק 1000 (תיק טובות ההנאה), בהקשר לחשד שקיבל סיגרים ושמפניה במאות אלפי שקלים, היא כי הוא לא יכול לעשן כמויות כאלה של סיגרים "בשל בעיה במערות האף". לדבריו, ישנם כמה חודשים בשנה שהוא אינו יכול לעשן כלל. נתניהו אף הציע לזמן לעדות את רופאו האישי כדי שיעיד על כך.  

 

לפי דיווח בערוץ 10, אמש נחקר נתניהו רק על תיק 2000 (השיחות עם מו"ל "ידיעות אחרונות" נוני מוזס). "בחקירתו אמר נתניהו כי עורך דינו הצמוד, דוד שמרון, ידע על הכוונה להקליט את מוזס מראש ואף נתן לו הדרכה משפטית אישית בעניין", דווח. "היום הודיע נתניהו כי הוא מוותר על חיסיון יחסי עו"ד לקוח כך שחוקרי המשטרה יוכלו לחקור את שמרון". עוד דווח כי נתניהו טען בפני החוקרים כי "אם היה מפסיד בבחירות והחוק ('חוק ישראל היום') היה עובר, הוא היה שוקל לעשות בהקלטות שימוש, אך משניצח והחוק נגנז - ויתר על הרעיון".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מארק ישראל סלם
נתניהו
צילום: מארק ישראל סלם
מומלצים