שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מי יהיה המורה למדעים של המדינה
  המסלול למורים במקצועות המדעים, ביוזמת חברת טבע, יוצא לדרך בפעם השנייה

  יש לכם מורה לפיזיקה שגורם לכם להאמין שגם אתם יכולים להצליח? הייתה לכם מורה לכימיה שגרמה לכם להתאהב במקצוע? זה הזמן לספר לנו עליהם.  

   

  לטופס ההמלצה לתחרות המורה של המדינה

   

  גם השנה, בפעם השנייה, תחרות "המורה של המדינה" מציעה מסלול מיוחד למורים מצטיינים במקצועות המדעים, שמצליחים לגרום לתלמידים שלהם להבין, להתעניין ולאהוב את החומר. המסלול מיועד לכל מורה שמלמד את מקצועות המדעים (לא כולל מתמטיקה), מכיתה א' ועד י"ב.

   

  מסלול המדעים הוא יוזמה של חברת טבע, שנולדה על רקע המחסור החמור במורים במקצועות המדעים בישראל. המחסור המדאיג גורם לכך שבשנים האחרונות מספר התלמידים שניגשים לבחינות הבגרות במדעים ברמה של חמש יחידות לימוד נמצא בירידה מתמדת, ותוצאותיו עלולות להיות הרות אסון למשק הישראלי.

   

  מדינת ישראל נחשבה בעשורים האחרונים למעצמה עולמית של היי־טק וביו־טק ואף זכתה לאורך השנים בשישה פרסי נובל לכימיה. אם לא נשכיל לטפח עוד היום את המהנדסים והחוקרים של העתיד, אנו עלולים לאבד את היתרון התחרותי שלנו בתחום ונתקשה להגיע להישגים דומים בעתיד.

   

  "גם השנה טבע תתמוך במסלול למדעים שיזמה, במטרה לתת קול לתרומת המורים בפיתוח המצוינות המדעית בישראל", אומרת איריס בק־קודנר, סמנכ"לית קבוצה, שיווק גלובלי ותקשורת התאגיד בטבע. "חוסנם של המדע ושל התעשייה מהווה נדבך משמעותי בחוסנה האסטרטגי של מדינת ישראל. כחברת תרופות, שמבינה שהמדע עומד בבסיס הבריאות, טבע גאה להפנות זרקור לתרומתם של מי שבעזרת יזמות, אכפתיות והקדשת זמן ומשאבים חינוכיים מטפחים את דור העתיד ומכינים אותו לאתגרי המחר. תרומת המורים לגיבוש ולחיזוק יצר הסקרנות אצל ילדינו לא תסולא בפז, ומהווה מרכיב קריטי בהתפתחות המיומנויות המדעיות, הרפואיות והבריאותיות של ארצנו".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מי יהיה המורה למדעים של המדינה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רוח טובה
  יד שרה
  כיתבו לנו
  מומלצים