שתף קטע נבחר

דיווח: "נתניהו ביקש להחליש את בנט, מוזס אמר שהנושא טופל"

"הארץ": באחת השיחות בין ראש הממשלה למו"ל "ידיעות אחרונות" אמר נתניהו כי היה מעוניין שהבית היהודי תישאר לאחר הבחירות קטנה ככל האפשר, ומוזס הציג לנתניהו כתבה נגד בנט. "הארץ": "לפי כל הסימנים, הכתבה - מאתר ynet"

"הארץ" דיווח כי באחת השיחות בין ראש הממשלה בנימין נתניהו למו"ל "ידיעות אחרונות" נוני מוזס אמר נתניהו למוזס כי היה "מעוניין שמפלגת הבית היהודי בראשות בנט תישאר לאחר הבחירות קטנה ככל האפשר. הוא קבל בפני המו"ל על כך שהוא מגונן על בנט ועל ראש מפלגת כולנו, משה כחלון, ועוטף אותם בצמר גפן. מוזס הבין כנראה מה מבקש ממנו ראש הממשלה, ובאחת הפגישות הבאות ביניהם הודיע לו שנושא בנט טופל", דווח.

  

מוזס ונתניהו (צילום: אבי מועלם, הלל מאיר, TPS) (צילום: אבי מועלם, הלל מאיר, TPS)
מוזס ונתניהו(צילום: אבי מועלם, הלל מאיר, TPS)

 

על פי הדיווח, "מוזס הציג לנתניהו מחווה עיתונאית: כתבה בכלי התקשורת בבעלותו, שבה תקפו את בנט". ב"הארץ" העריכו כי מדובר על כתבה ב-ynet לפיה בנט, בשבתו כשר הכלכלה, התחייב לבנות 700 מעונות יום לגיל הרך, בעוד שבפועל נבנו רק 39 מעונות. בנט הגיב על הפרסום ההוא בפייסבוק וכתב: "אתר ynet יורים בי כרגע כדור שקר בראש".

 

מטעמו של נתניהו נמסר בתגובה: "שוב אנו נתקלים בהדלפות מגמתיות שמסלפות את התמונה הכוללת כדי לפגוע בראש הממשלה נתניהו וכדי להפעיל לחץ פסול על הפרקליטות והיועץ המשפטי לממשלה. מטבע הדברים איננו יכולים להתייחס לפרטים ספציפיים, אבל אנו חוזרים ואומרים - לא יהיה כלום כי אין כלום".

 

עורכות הדין נוית נגב ואיריס ניב סבאג, המייצגות את נוני מוזס, מסרו בתגובה: "אנו מנועים מלהתייחס לדברים שיכולים להשתמע כקשורים לחקירה, ולפיכך לא נגיב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי מועלם, הלל מאיר, TPS
מוזס ונתניהו
צילום: אבי מועלם, הלל מאיר, TPS
מומלצים