שתף קטע נבחר

בנט: "לא נעים להבין שראש ממשלה מבקש שיעשו נגדך כתבות"

יו"ר הבית היהודי התייחס בגל"צ לדיווח לפיו בשיחות בין בנימין נתניהו לנוני מוזס ב-2014 אמר ראש הממשלה כי היה מעוניין שהבית היהודי תישאר לאחר הבחירות קטנה ככל האפשר, ומוזס הציג לנתניהו כתבה נגד בנט. הליכוד בתגובה: "מדובר בצביעות ובהתחסדות פתטית שאיש לא קונה"

נתניהו ובנט (צילום: אמיל סלמן) (צילום: אמיל סלמן)
נתניהו ובנט(צילום: אמיל סלמן)

"זה הדבר האחרון שהייתי מעלה על דעתי, זו תחושה לא נעימה", כך הגיב הבוקר יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט לדיווח ביום חמישי ב"הארץ" לפיו באחת השיחות בין בנימין נתניהו לנוני מוזס אמר נתניהו כי היה מעוניין שהבית היהודי תישאר לאחר הבחירות קטנה ככל האפשר, ומוזס אמר שהנושא "טופל". בתוך כך, העיתונאי משה שיינמן מ"ידיעות אחרונות" העיד היום במשטרה.

 

דיווח: "נתניהו ביקש להחליש את בנט, מוזס אמר שהנושא טופל"

 

"זה מאוד לא נעים, מאוד לא נעים להבין שראש ממשלה פונה למו"ל כדי לבקש שיעשו סדרת כתבות נגד הבית היהודי ובתמורה יסגרו את 'ישראל היום' או משהו כזה", אמר בנט בגל"צ. "אני יודע שהמשטרה בודקת את הנושא ואני בהחלט אשמח לקבל את האינפורמציה".

 

על פי הדיווח, "מוזס הציג לנתניהו מחווה עיתונאית: כתבה בכלי התקשורת בבעלותו, שבה תקפו את בנט". ב"הארץ" העריכו כי מדובר על כתבה ב-ynet.

  

"בזמן אמת לא הבנתי מאיפה כל סדרת הכתבות הללו, שהיו מצוצות מהאצבע. היום זה מתחבר לי, אבל זה לא בסדר", אמר בנט. "ראש ממשלה לא צריך להזמין סדרת כתבות ממו"ל עיתון נגד אחת המפלגות ובתמורה לסגור עיתון. הופתעתי".

 

מהליכוד נמסר בתגובה: "תמוה מאד שמי שפעלו לסגירת עיתון בישראל וזכו לכיסוי מלטף ב'ידיעות אחרונות' ובווינט שנמשך עד היום, תוך שהם מצפצפים על בוחרי הימין, שוב מטיפים מוסר לראש הממשלה. מדובר בצביעות ובהתחסדות פאתטית שאיש לא קונה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמית שאבי, דניאל אליאור
נתניהו ובנט
צילום: עמית שאבי, דניאל אליאור
מומלצים