שתף קטע נבחר

הנרצחת חששה מבעלה לשעבר, אזרח נתקל בו: "הלך עם הראש שלה כמו קסדה"

קבלן אינסטלציה נתקל בחשוד ברצח המזעזע בטבריה, שהחזיק בידו את ראשה של גרושתו: "חשבתי שזה ראש של בובה". לאחר מכן ניסה החשוד להצית את הראש. חברותיה של הנרצחת סיפרו על מצוקתה בימים האחרונים: "היא חששה שהוא ירצח אותה, אבל שמחה שהתגרשה ממנו"

 

"חשבתי שהוא הולך עם ראש של בובה, לא הבנתי מה זה. הוא עמד ליד פח אשפה והתחיל להבעיר את הראש". כך העיד בצהריים (יום ד') ויסאם דראושה, קבלן אינסטלציה שעובד בבניין סמוך לזירת הרצח בטבריה. תושבת העיר נרצחה בביתה ועל פי החשד גרושה הוא שביצע את המעשה, ולאחר מכן פנה עם ראשה הכרות לעבר פח האשפה וניסה להצית אותו.

 

דראושה סיפר: "היא ניגש אלי כאילו כלום. רגיל. אמר לי, 'תקרא למכבי האש כי יש לי שריפה ואני לא מצליח לכבות'. נתתי לו את הטלפון, אבל הוא אמר לי 'תתקשר אתה'. הוא החזיק את הראש מתחת לזרוע, עטוף במגבת. כמו קסדה. בהתחלה לא הבנתי מה זה. חשבתי - ראש של בובה".


 (צילום: תיעוד מבצעי מד"א) (צילום: תיעוד מבצעי מד
(צילום: תיעוד מבצעי מד"א)


זירת הרצח בטבריה ()
זירת הרצח בטבריה
 

עוד סיפר: "אחר כך ראיתי שהוא מכוסה בדם. שאלתי אותו מה זה הדם הזה, אמרתי לו שאתקשר למשטרה והוא התחיל להתרחק ממני. הוא שם את הראש מאחורי הפח וניסה להדליק אותו. אבל הוא רעד ולא הצליח להדליק את הגפרור". לדבריו, "הוא לא אמר שום דבר. גם כשהמשטרה הגיעה הוא פשוט הושיט ידיים והם שמו לו את האזיקים".

 

דראושה אמר כי לא פחד, אבל "זה פשוט לא יאומן. אתה לא קולט בראש מה שהעיניים שלך רואות. עד שבאה המשטרה, הלכתי, חזרתי. לא האמנתי".  

 

"היא אמרה שפחדה שירצח אותה"

בימים האחרונים שידרה האישה שנרצחה רוגע ושמחה, ואף סיפרה לחברותיה בעבודה על גירושיה בחיוב, ואולם גם העידה על חשש ממי שהתגרשה ממנו זה עתה. לפני כמה ימים היא אמרה לאחת החברות שהיא פוחדת שהוא ירצח אותה. אתמול אף ניסתה להתקשר לחברותיה מהעבודה מתוך מצוקה, ואולם אף אחד מהן לא הייתה זמינה ולא נענתה לה.

 

המשטרה מסרה כי לא היו תלונות קודמות. גם בשירותי הרווחה של עיריית טבריה טוענים כי החשוד לא היה מוכר להם. ואילו ראש עיריית טבריה, יוסי בן דוד, הפנה אצבע מאשימה לעבר שירותי בריאות הנפש, שלדבריו "ידעו על מצבו של החשוד ברצח, ידעו על המסוכנות שלו. הכתובת הייתה על הקיר". ממשרד הבריאות נמסר בתגובה לטענות כי "הנושא נמצא בחקירת משטרה. כמו כן, מפאת חיסיון רפואי, לא נוכל למסור פרטים על המקרה הספציפי".

 

הנרצחת חזרה בתשובה לפני כמה שנים, ואילו גרושה החשוד ברצח, התגייר לאחר שעלה ארצה ממולדובה. היא עבדה במעון לתינוקות וילדים בעיר, וחברותיה העידו כי התגרשה רק לפני כמה ימים: "היא סיפרה בשמחה לאחת החברות שהם התגרשו. לא היה לה טוב. הוא התעלל בה. הם היו נשואים בערך 10 שנים".

 

עוד אמרו, כי הייתה "אישה מקסימה. צדיקה. יראת שמיים. אישה יפהפייה שעבדה כמטפלת בתינוקייה והייתה אהובה על כולם. עשתה את העבודה שלה נאמנה. היא דווקא שידרה רוגע ולא מצוקה, זה לא נתפס".

 

אך אתמול ככל הנראה דווקא חשה במצוקה וניסתה להתקשר לכמה מחברותיה. אף אחת לא הייתה יכולה לענות לה.

 

שכנים סיפרו כי החשוד היה מחוסר בית, ונהג לישון ב"שטיבעלך" הנמצא בסמוך. "הוא ישן שם על הספסל", סיפרו. "הוא לימד ועזר לתלמידים בישיבה באזור, במשניות. הוא גם למד קבלה ובזמן האחרון נהיה תמהוני קצת". 

 

 

רותם אליזרע השתתף בהכנת הידיעה
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הפח שאליו השליך החשוד את ראשה של גרושתו
מומלצים