שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  להתעלות על הציפיות: הורוסקופ חודש אפריל
  יש מי שהחודש הזה יחייך אליו בתחום הפיננסי, ויש מי שירגיש מיוחד בסביבה הקרובה שלו. מצד שני, יש את אלו שלא מומלץ להם להתעסק בהתחלות חדשות ולשים לב למה שקורה בנפש פנימה. הורוסקופ חודש אפריל

  חודש חדש מתחיל והכוכבים מסתדרים ומשפיעים על כולנו - ילידי החודש, עשויים להרגיש טוב עם עצמם ברמה האישית והמקצועית וזאת בשל העובדה שמרבית הכוכבים בשמיים מתרכזים במזל ובבית הכספים וגורמים להם לעשייה.

   

  טלה

  החודש הקרוב יהיה זמן שבו מבחינה כספית כנראה שתידרשו לתת הסברים שלא תמיד יהיו לכם ועובדה זו תלחיץ אתכם. העבודה תהיה רבה והעומס רב מאוד.

   

  ייתכן שמכרים יבקשו מכם עזרה, אך עליכם לנסות לא לערב חברים ועסקים בתקופה הקרובה. זהו זמן שבו אתם מרגישים שאין סוף לבעיות ולמתחים ובעיקר בתחום הכלכלי. למרות הלחץ ייתכן ויהיו אנשים שיפתיעו אתכם ברצון שלהם לעזור לכם ולהיות חלק מחייכם.

   

  שור

  ייתכן ותרגישו שאתם מעוניינים לנסוע לחו"ל לחופשה ולהבראה. יש לכם סיכוי לפגוש אנשים אשר הגיעו ממקום רחוק.

   

  אל תרשו לחסמים פנימיים לנהל אתכם למרות שלעיתים אתם מרגישים שהחיים שלכם חסומים ביכולת להתפתח כפי שהייתם רוצים. שפרו את הקשרים שלכם והרשו לעצמכם להיפתח לאופקים חדשים. מבחינה כלכלית עדיין יש לכם אפשרויות לשפר ולשקם את עצמכם .

   

  תאומים

  הימנעו מלבקש דברים שייתכן ואתם יכולים לסדר בכוחות עצמכם. ייתכן ותאלצו החודש לטפל בנושאים רגשיים שמעיקים עליכם. עם זאת לא מומלץ לכם ליזום התחלות חדשות.

   

  הרגשות שלכם מוקצנים ועליכם לנסות להישאר רגועים עד כמה שניתן. כוכב התקשורת עומד להיכנס לבית תת המודע שלכם ולכן כל מה שאתם יכולים לעשות הוא, פשוט להקשיב לאני הפנימי שלכם ולהישאר נאמנים לרגשותיכם.

   

  סרטן

  מריבות עשויות להיות הרבה יותר חריפות ואמוציונאליות. נסו להתבונן פנימה ולראות מה מניע אתכם. זהו חודש רגיש במיוחד בכל הקשור ליחסים בין אישיים בגלל נסיגת הכוכב ונוס, כך שמומלץ לכם להיזהר.

   

  נצלו את הזמן בחודש הקרוב לבדיקה מחודשת עם עצמכם ולבדיקת הגבולות הפנימיים שלכם בנושאי קריירה וגם בנושאי זוגיות ומשפחה – פעלו רק לאחר קביעת סדרי עדיפויות . חשוב שתשמרו על הבריאות.

   

  אריה

  נושאי עבודה מאוד דומיננטיים בחודש הקרוב, אך נראה שאתם בתקופה שהכול מרגיז אתכם ויש לכם נטייה להיכנס מהר למריבות. כיוון שכך, אתם עלולים להרגיש מותשים, אם לא תשמרו על עצמכם בחודש הקרוב.

   

  הביקורתיות שלכם אינה תורמת ליחסים עם אנשים ובמיוחד אלה שאתם קשורים איתם בקשר אישי והנמצאים במרחק מכם, וייתכן גם מעבר לים. חשוב שתשמרו על עצמאות אישית.

   

  בתולה

  העיסוק שלכם בכספים שמגיעים לכם לא יעזור לכם עכשיו כיוון שתלויים בזה גורמים רבים ולא רק אלה שאתם מקווים שיהיו.

   

  ייתכן ואתם חיים באי בהירות בגלל העובדה שכוכב נפטון נמצא בבית השותפויות שלכם וגורם לכם לבלבול ואף ליצירת פנטזיה אישית כלשהי בנוגע לכיצד הייתם רוצים את היחסים בחייכם בכל התחומים. זהו זמן לא מתאים להתחלות עסקיות ללא ייעוץ מקצועי

   

  מאזניים

  אתם נמצאים בחצי השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ולכן זוהי תקופה של חשבונות נפש כיצד ואיך אתם רוצים לחיות בהמשך.

   

  אתם עומדים בלחץ הסביבתי למרות שהכוכב יופיטר מקרין מטובו אליכם וגם מביא איתו בין השאר, גם הרבה אחריות. למרות זאת, יש לכם יכולת התמודדות במצבי לחץ, מומלץ בחודש הקרוב לא להגיד כל מה שנראה לכם, כדי שאנשים קרובים לכם לא ייפגעו ולא ישמרו לכם טינה.

   

  עקרב

  נראה שאתם מתחילים לקחת אחריות לאחר תקופה קשה ומפרכת ובעיקר בנושאי עבודה. קשה לכם לשנות ולשחרר כאשר דברים אינם טובים מספיק עבורכם ונראה שלעיתים גם התקשורת שלכם עם האחרים נוטה להיות בעייתית בגלל תכונות אלה.

   

  נסו להשקיע בנושאי עבודה, כיוון שנראה שמשם אתם יכולים להצליח החודש ולהראות את יכולותיכם. אל תתנו לגורמים חיצוניים להכשיל אתכם.

   

  קשת

  זוהי תקופה קשה כיוון שמרבית האחריות נופלת עליכם ואתם לוקחים את הכול על גבכם כיוון שאתם מבינים שרק אתם יכולים לעשות את הדברים בדרך הטובה ביותר.

   

  למרות שלאחרונה הוצאתם הרבה יותר כספים ממה שהתכוונתם ונכנסתם לקושי כלכלי, כנראה שלא הייתה לכם ברירה. כוכב השפע יופיטר שהוא גם הכוכב שלכם, מצוי במזל מאזניים אך בנסיגה, כך שרק בסוף יוני תוכלו להגיד שיצאתם מהתקופה הקשה כלכלית.

   

  גדי

  הסביבה הקרובה בהחלט מפרגנת לכם וכל הכבוד לכם שהשכלתם לעשות את הכול בחוכמה ולגשר על פערים שהיו לעיתים עמוקים ולעיתים גם חשבתם שלא תצליחו במשימות האישיות שלקחתם על עצמכם.

   

  עובדה זו נובעת מכך שלמדתם להקשיב לאחרים ולהקטין במידה את האגו שלכם כך שכולם כבר יודעים שאתם רציניים ואפשר לסמוך עליכם. הגיע הזמן הנכון עבורכם לתכנן תוכניות לטווח הרחוק.  

   

  דלי

  אתם עסוקים בכל מה שקורה במעגל הראשון של חייכם ולעיתים נראה שאתם פועלים בניגוד לציפיות של עצמכם, אך ישנם גורמים חיצוניים שמפעילים עליכם לחץ ואתם חייבים לעמוד בציפיות של כולם.

   

  אל תתרגזו כאשר המשפחה הקרובה שלכם לא תרצה לשתף איתכם פעולה ושוב תרגישו שלמרות המאמץ העילאי שלכם אתם פועלים שוב ושוב למען התחושה שיכירו בכם ובהישגים שלכם.

   

  דגים

  ייתכן והסביבה מתרחקת מכם כי אתם מתנהגים כמו סמל המזל שלכם דגים. קשה לתפוס אתכם ואתם חמקמקים וחלקלקים בכל פעם שמנסים ליישר איתכם קו.

   

  מומלץ לכם לנסות ולהקשיב לאחרים כי לא בהכרח כל מי שקרוב אליכם מנסה להרע לכם. זוהי תפיסת עולם מוטעית מיסודה והגיע הזמן שתקשיבו לאינטואיציה הנקייה שלכם , על מנת שתוכלו לשפר יחסים עם הסביבה.

   

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

   

  צילה שיר-אל - מנחת קבוצות - יועצת אישית וזוגית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה וטארוט

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "להתעלות על הציפיות: הורוסקופ חודש אפריל"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים