שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צילמה את העוזרת נתלית על החלון ומתחננת: "תעזרי לי"
  זעזוע בכוויית: עובדת זרה בעלת נטיות אובדניות נאחזה בחלון וקראה למעסיקה שלה "תחזיקי אותי, תחזיקי אותי". זו השיבה "אוי, משוגעת, תחזרי פנימה" - והמשיכה לצלם. העובדת איבדה את האחיזה והתרסקה על גג סמוך. אזהרה: המראה לא קל לצפייה

   

  העוזרת על החלון: "תעזרי לי". המעסיקה: "אוי, משוגעת"

  העוזרת על החלון: "תעזרי לי". המעסיקה: "אוי, משוגעת"

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  הרשויות בכוויית פתחו בחקירה נגד בעלת בית בבירה כוויית סיטי, בעקבות סרטון שבו נראית העוזרת שלה – עובדת זרה מאתיופיה – נתלית ביד אחת על החלון וקוראת לעזרה מבלי שבעלת הבית נחלצת לסייע לה. בסוף הסרטון נראית העובדת מאבדת את אחיזתה, נופלת ונחבטת בגג מתכת בקומה שמתחת. למרבה המזל היא נפצעה באורח קל בלבד.

     הסרטון צולם בשכונת סבאח א-סלאם ואורכו 12 שניות. עוזרת הבית נשמעת בו צועקת "תחזיקי אותי, תחזיקי אותי". הצלמת מצדה משיבה: "אוי, משוגעת, תחזירה פנימה". לבסוף מאבדת העוזרת את אחיזתה, וכשהיא מתרסקת אל הגג למטה נשמע קול חבטה עז. אנשי חילוץ והצלה פינו אותה לבית חולים, ושם התברר שהיא סובלת מיד שבורה ומחבלות.

   

  לפי דיווחים בכוויית, ההערכה היא שעוזרת הבית סובלת מנטיות אובדניות וטיפסה על החלון כדי להתאבד או כקריאת מצוקה. פעילים למען זכויות אדם בכוויית מדגישים כמובן שהעובדה הזו אינה פוטרת את הצלמת מאשמה: לדבריהם היא הפרה את החוק הכווייתי המחייב כל אדם לסייע לאדם בסכנה.

   

  הצלמת מצדה טוענת כי צילמה את הסרטון ושיתפה אותו כדי שלא יאשימו אותה ברצח העוזרת.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים