שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  צילום: shutterstock
  חיפה חונכת כיכר לחתני פרס נובל
  מרכז תרבות סינית ב-20 מיליון שקלים, טלמניע נותן כוח לאינדונזיה, עפר שלח נוסטלגי, יעקב נגל נפרד, בני מורן מתחבר לברגים ושר הכלכלה נח בשדרות. רכילות עסקית

  כיכר חתני פרס נובל נחנכה בחיפה לכבודם של שלושת חתני הפרס מהטכניון: פרופ' אברהם הרשקו, פרופ' אהרן צ'חנובר ופרופ' מחקר דן שכטמן. כיבדו בנוכחותם: ראש עיריית חיפה יונה יהב, נשיא הטכניון פרופ' פרץ לביא, נשיא אוניברסיטת חיפה פרופ' רון רובין ומנכ"ל הקריה הרפואית רמב"ם פרופ' רפי ביאר. "אני שמח שהכיכר שנבחרה נמצאת מאה מטר מהבית שלי, כך אוכל כל יום בדרך לעבודה לעקוב אחר הגינון, שהוא התחביב שלי", אמר פרופ' הרשקו.

  דן שכטמן יונה יהב אהרון צ'חנובר אברהם הרשקו (צילום: ניצן זוהר, דוברות הטכניון)
  דן שכטמן יונה יהב אהרון צ'חנובר אברהם הרשקו(צילום: ניצן זוהר, דוברות הטכניון)
   

  ד"ר היימן המהפכן

  אירוע פרידה מרגש התקיים במכון ויצמן למדע, בו אמרו שלום למנכ"ל מכון דוידסון לחינוך מדעי ב-9 השנים האחרונות, ד"ר אריאל היימן. בין המתרגשים: נשיא המכון פרופ' דניאל זייפמן, מנכ"ל קרן רש"י לשעבר איציק תורג'מן, מנכ"ל מדעטק אלי שרמייסטר וח"כ עפר שלח, שנשטף נוסטלגיה והזכיר לנוכחים, שהוא מכיר את היימן עוד מימיו כקצין המילואים הראשי הראשון בצה"ל.

   

  "אריאל הוא אחד המהפכנים הכי גדולים, המוסתרים מאחורי חזות שקטה", אפיין שלח את היימן. באירוע הודגשה פעילותו של היימן, שפיתח בשנות ניהולו למעלה מ-70 תוכניות חינוכיות, ובין היתר השיק את אפליקציית המוח והאפליקציה המדעית של המכון.

  אריאל היימן ועפר שלח (צילום: איתי בלסון)
  אריאל היימן ועפר שלח(צילום: איתי בלסון)
   

  זו שיוצאת וזה שבא

  מבעלי קבוצת בריל, המפעילה את רשת גלי, בראשם שלמה בוסקילה ומנכ"ל הקבוצה יהודה אלבז, השיקו את קולקציית אביב קיץ של גלי בלופט בסגנון ניו יורקי. בתוכנית: ברכות לדן איתמר על כניסתו לתפקיד סמנכ"ל השיווק והאסטרטגיה של הקבוצה, ומילות פרידה לסמנכ"לית השיווק היוצאת, סיגל כספי.

  פיני בלילי סיגל כספי שלמה בוסקילה דן איתמר (צילום: אסף לוי)
  פיני בלילי סיגל כספי שלמה בוסקילה דן איתמר(צילום: אסף לוי)
   

  טלמניע מניעים את אינדונזיה

  מנכ''ל טלמניע ישראל, עידו רוזוליו, חתם עם מושל מחוז פנג'אן באינדונזיה, יוסרן אספל, על הסכם להקמת תחנת כח באי קלימנטן על כ-700 אלף תושביו, בעלות של כ-300 מיליון דולרים.

  יוסרן אספל ועידו רוזוליו
  יוסרן אספל ועידו רוזוליו
   

  מפנימים תרבות סינית

  ממשלת סין, באמצעות נספח התרבות שלה בישראל, ווואן טינג, ואמות השקעות חתמו על הסכם השכרת 1,015 מ"ר ברמת החייל בהשקעה של כ-20 מיליון שקלים, להקמת מרכז תרבות סין.

   

  בין הנוכחים: מבעלי חברת השפלה, ממנה נרכש הבנין, ישראל טייבר, סמנכ"ל פיתוח עסקי באמות השקעות חצב בר סלע וסמנכ"ל שיווק באמות השקעות אבי חלפון. על העסקה עמלו עורכי הדין משה מויאל ויואב מלאכי מצד הסינים, ועו"ד מיכאל מילר ועו"ד אלה טייבר מצד המשכירה, שיראו ברכה בעמלם. כמובן.

  ישראל טייבר חצב בר סלע וואן טינג עו"ד משה מויאל אבי חלפון
  ישראל טייבר חצב בר סלע וואן טינג עו"ד משה מויאל אבי חלפון
   

  שר הכלכלה תופס מנוחה

  שר הכלכלה אלי כהן ביקר בשדרות, במטרה לבחון מקרוב את מצב העסקים המקומיים. בתום הסיור המתיש, נכנס כהן למפעל הולנדיה, המתמחה בהנדסת שינה, ותפס מנוחה קצרה עם המנכ"ל אבי ברססט. כהן הרגיש כל כך בנוח, עד שבתום הסיור במפעל, העניק את האישור להרחבת המפעל ב-1,000 מ"ר נוספים, בו ייצרו מוצרים לשוק האמריקני.

  אבי ברססט ואלי כהן (צילום: אורי גבאי)
  אבי ברססט ואלי כהן(צילום: אורי גבאי)
   

  נגל פורש ומרגש

  לקראת פתיחת תערוכת הביטחון ISDEF התאספו במלון הרודס בהרצליה מאות דיפלומטים ושגרירים לקבלת פנים חגיגית. בין האורחים: מנכ"ל ISDEF יונס זולקן, נשיא התערוכה ומנכ"ל אבנון תומר אבנון, הנספח הצבאי של הודו טאג'פל סינג' ותא"ל (מיל) יעקב נגל, שריגש בנאום אחרון כראש המועצה לביטחון לאומי, לאחר שהודיע על פרישה פתאומית.

   

  באותו מעמד הכריז שגריר הודו בישראל, פאוואן קפור, על שיתוף פעולה בין הודו ל-ISDEF, והודיע שבתערוכה ישתתפו יותר מ-50 חברות הודיות.

  תומר אבנון פאוואן קאפור יעקב נגל טאג'פל סינג' יונס זלקן (צילום: סטודיו A)
  תומר אבנון פאוואן קאפור יעקב נגל טאג'פל סינג' יונס זלקן(צילום: סטודיו A)
   

  וידבסקי משיקה ומדגימה

  מתחם וילה דלאל בנווה צדק אירח את השקת סדרת הטיפוח החדשה של לוריאל פריז. לאחר ארוחת בריאות, הדגימו מנהלת התקשורת של לוריאל ישראל דורית וידבסקי, מנהלת התקשורת של לוריאל פריז קלרווי סולן ומנהלת השיווק טלי בלוך את תוצאת המוצרים בשיטת "לפני ואחרי".

  טלי בלוך דורית וידבסקי קלרווי סולן (צילום: אסף לב)
  טלי בלוך דורית וידבסקי קלרווי סולן(צילום: אסף לב)
   

  איזי שפירא באייפאק

  במהלך ועידת אייפאק שהתקיימה בוושינגטון ארה"ב, צויינה תרומתו של בית איזי שפירא ברעננה, שפועל לאור החזון כי כל אדם עם מוגבלות יהיה אזרח שווה זכויות מעורב ופעיל בחיי הקהילה.

   

  בביתן החוויתי שהקים בית איזי שפירא במקום, מנכ"לית הארגון ג'ין יודס ומייסדת הבית נעמי סטוצ'ינר קידמו בברכה את אלפי המבקרים, בהם טל ברודי ומשלחת חברי הכנסת בהובלת שירה רודרמן, מנכ"לית קרן רודרמן, שמסייעת לבעלי מוגבלויות להשתלב בחברה.

   ג'ין יודס טל ברודי נעמי סטוצ'ינר
  ג'ין יודס טל ברודי נעמי סטוצ'ינר
   

  משמרים מורשת לוב

  בית הכנסת העתיק לעולי לוב, שהוכרז כאתר מורשת, נחנך מחדש ביפו העתיקה.  שיקום ושימור האתר התקיימו, בין היתר, ביוזמת תוכנית ציוני דרך שבאגף מורשת בירושלים.

   

  בין הנוכחים: ראש עיריית ת"א - יפו רון חולדאי, הרב מאיר לאו, חה"כ איציק כהן, מנכ"ל אתרים עו"ד ירון קליין והאמנית אילנה גור, שצפו בקיום המנהג הלובי העתיק, "אל בסיסה", משמע ערבוב סולת ושמן עם מפתח, כסגולה להתחדשות והצלחה.

  רון חולדאי יצחק כהן ירון קליין הרב מאיר לאו (צילום: אבשלום ששוני)
  רון חולדאי יצחק כהן ירון קליין הרב מאיר לאו(צילום: אבשלום ששוני)
   

  האמריקאים מכשירים את המגזר

  כמה עשרות צעירים מהמגזר הערבי התאספו במעונו של שגריר ארה"ב בישראל היוצא, דן שפירו, לציון סיום חלקה הראשון של תוכנית ההכשרה, במהלכה היקנו להם כלים ניהוליים, שיסייעו להם לטפס בסולם הניהול העסקי בישראל.

   

  התוכנית ממומנת על ידי שגרירות ארה"ב, בשיתוף עמותת קו משווה, שהוקמה ע"י דב לאוטמן ז"ל, לקידום שוויון הזדמנויות בתעסוקה לבוגרי אוניברסיטאות ערבים ותוכנית להב של אוניברסיטת ת"א. ראש המחלקה לדיפלומטיה ציבורית בשגרירות ארה"ב בישראל, טון ג'ונטון,  ציין כי קידום המגזר הערבי בישראל נמצא בעדיפות גבוהה בשגרירות.

  כינוס בבית דן שפירו (צילום: דוד אזגורי, שגרירות ארה"ב)
  כינוס בבית דן שפירו(צילום: דוד אזגורי, שגרירות ארה"ב)
   

  הרבי מלובביץ' מברגים

  גלריה אלנבי 21, בשיתוף בעלי ומנכ"ל רנבי, המרכז לעיצוב הבית, אירחו את האמן פאנו (FANO), שמייצר דיוקנאות מברגים. הנוכחים התפעמו מאיך מוברגים ארל ווילאמס, ריהאנה ,הרבי מלובביץ' ועוד. על יבוא הדיוקנאות: מורן בכבודו.

  פאנו ובני מורן (צילום: רפי דלויה)
  פאנו ובני מורן(צילום: רפי דלויה)
   

  ובקיצור...

  מנכ"לית שילב, ענת לוין, השיקה את קולקציית קיץ 2017 בחנות בנמל ת"א. בין המדגימים: אסי ישראלוף, לירז צ'רכי ומיכל אמדורסקי עם בנותיהם ומיכל ינאי והבן.

  עשרות מוזמנים הגיעו לחניכת הסניף החדש של מותג הרכבים אופל בחיפה, בהם נשיאת קבוצת שלמה החזקות עתליה שמלצר, יו"ר שלמה החזקות אסי שמלצר, מנכ"ל אופל ישראל חזי שייב ומנהל הפעילות הבינלאומית של אופל וויליאם ביל מוט.

  ד"ר עמרי פדן הגיע לחנוך את הסניף ה-187 של מקדונלד'ס בקניון TLV תל אביב. גם מנור גינדי מבעלי גינדי השקעות ואבי זמיר מנכ"ל TLV, נכחו וטעמו.

  חברת לפידות מדיקל, יבואנית מותגי יוקרה של משקפיים, ערכה בשואו רום החדש של החברה בהרצליה אירוע השקה לקולקציות משקפי השמש, שהיא מייבאת בלעדית לישראל. מנכ"ל החברה, אילן לפידות, נראה חמוש במשקפיים.

  הקולקציה החדשה לאביב-קיץ 2017 של רשת אביזרי האופנה TOPTEN נערכה בחנות המותג בנמל ת"א. פרזנטורית המותג, רוסלנה רודינה, הגיעה כאורחת כבוד. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "חיפה חונכת כיכר לחתני פרס נובל"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ניצן זוהר, דוברות הטכניון
  רכילות עסקית דן שכטמן יונה יהב אהרון צ'חנובר אברהם הרשקו
  צילום: ניצן זוהר, דוברות הטכניון
  מוגש מטעם: מוצר השנה
  מומלצים