שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  אהבה וכוכבים: גלו את הערך האמיתי שלכם
  לכולנו יש נטייה להתמכר לריגושים, אנחנו מחפשים את המשהו הזה שיעשה לנו דופק מהיר ובסופו תחכה לנו הנאה צרופה, אבל להתמכרות יש מחיר, אנחנו הופכים לתלותיים, ואם אנחנו לא משיגים את מה שאנחנו רוצים - מגיע התסכול. הסוד הוא לדעת מה ערכנו האמיתי וכיצד לוותר על מה שמיותר בחיינו

  ונוס אחראית במפת הלידה שלנו על עולם הרגש, על החיבורים, מערכות יחסים, זוגיות וגם שותפים וחברים. היא גם אחראית על הנהנתנות, הצרכים הפיזיים, הכסף, המזון. כיצד מתחברים כל הנושאים הללו לכוכב אחד ומה המשותף לכולם?

   

  התשובה היא - עולם המים שלנו. תפקידה של ונוס לספק לנו הנאות בזמן שאנו חיים בעולם התפתחותי, שבו באנו לעמול כדי להגיע להישגים. וכדי שנסכים להיוולד בעולם החומר, אנו רוצים ליהנות ממנו.

   

   (צילום: bigstock photo) (צילום: bigstock photo)
  (צילום: bigstock photo)

  ההנאות מגרות את כולנו, גורמות לנו לרצות עוד ולא את מה שמדויק לנו, או נכון לנו. במלים אחרות אנחנו נוטים להתמכר לעולם הרגש. יש כאלו שבטוחים שכשהם ישיגו את הזיווג המיוחל הם יהיו מאושרים, יש שבטוחים שכשירזו, חייהם יהפכו מושלמים. אחרים כמהים לדירת חלומות ויש כאלו שחושקים בכסף רב ובעושר.

   

  לעתים החמדנות או הרעב הגדול גורמים לנו לסטות מהדרך, לאבד כיוון ולנסות בכוח או בעקשנות לקבל את שחשקה

  נפשנו. אך התסריט שלנו מדויק, מודל הזוגיות, הכסף והמשאבים שלנו, חתומים באופן כמותי מדויק בתסריט חיינו. גם הצרכים הפיזיים שלנו אמורים להיות תואמים לרווחה וגם החיבורים או הקשרים אמורים להשלים את הצורך המדויק לנו. כך שאם אנו לא מצליחים להשיג זוגיות, חבל לנו להתעקש ולפגום בהתפתחות שלנו. בזמן שמה שאמור להיות חתום לנו, יגיע בזמנו.

   

  כשאנו מתמכרים לרגש, אנו הופכים תלותיים ולעתים כואבים. אנו גם לא משיגים את מבוקשנו וגם הופכים מתוסכלים.

   

  כשמדובר במערכות יחסים אלו חתומות מראש, אין זה משנה כמה נתעקש להשיג, או נרדוף אחר אדם מסוים, נתור את העולם, או נבלה באתרי היכרויות. הזוגיות איננה תלויה במקום או בזמן, אלא בשלב התפתחותי בחיינו, כך שאם לא נשנה את דפוסי התנהגותנו, לא נשיג את המיוחל.

   

  אין צורך להתעקש על מה שהולך קשה ולא זורם. מומלץ להסיר מעלינו את האדם שלא תורם לנו או פשוט לשחרר ולהישאר חברים בדרך של חופש. האנשים שאנו אוהבים לא צריכים שננהל להם את החיים, נתקן אותם, נדאג להם, או נציל אותם. יש להם את שלהם והם צריכים להתמודד.

   

  גם האוכל שאנו אוכלים יכול להצטמצם ולדייק אותו על פי סוג האישיות שאנו. הגוף לא צריך את כל המתוקים, פינוקים, כוסות קפה ומיני תאוות, אפשר לחיות גם ממאכלים בסיסיים וארוחות מסודרות.

   

  גם כסף או מותרות אינם תורמים לנו לחיים, זו אשליה, אפשר להצטמצם ולוותר.

   (צילום: bigstock) (צילום: bigstock)
  (צילום: bigstock)
   

   

  מה נשיג כאשר נשיל מעלינו את המיותר? ובכן, ככל שנסיר מעלינו את הלא הכרחי, נשחרר את האהובים האבודים, נאכל פחות, נבזבז פחות. כך באורח פלא, נרגיש קלילים וחופשיים. הגוף ישיל משקל, תחושת השחרור תגרום לנו להתעלות הנפש. והכי חשוב כאשר נפנה מקום, המדויק לנו יופיע ויתמגנט לחיינו. בפשטות, ביעילות ובקלילות.

   

   

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אהבה וכוכבים: גלו את הערך האמיתי שלכם"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: bigstock
  מצאו את הערך האמיתי הפנימי שלכם
  צילום: bigstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים