שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  פורסמה הרשימה המלאה של מדליקי המשואות
  משרד התרבות והספורט פרסם את רשימת מדליקי המשואות בערב יום העצמאות בסימן יובל לשחרור ירושלים. בין המדליקים: הזמר יהורם גאון, הסופר אלי עמיר, חנה הנקין ששכלה את בנה וכלתה בפיגוע והכדורגלן אורי מלמיליאן. גם מייסד מובילאיי אמנון שעשוע, שאמר כי יוותר על ההשתתפות אם שותפו לא יהיה עמו, נכלל ברשימה

  אלה 14 מדליקי המשואות בערב יום העצמאות: משרד התרבות והספורט פרסם היום (ד') את הרשימה המלאה של מדליקי המשואות בטקס המסורתי בערב יום העצמאות בהר הרצל בירושלים שהשנה יהיה בסימן יובל לשחרור ולאיחוד ירושלים.

   

  כפי שפורסם ב"ידיעות אחרונות", הזמר יהורם גאון, מייסד מובילאיי אמנון שעשוע והרב משה חיים (מרווין) הייר שהשתתף בהשבעת הנשיא דונלד טראמפ יהיו בין מדליקי המשואות. שעשוע נמצא ברשימה על אף שהבהיר כי אם שותפו זיו אבירם לא ייקח חלק באירוע עמו הוא יוותר על ההשתתפות.

   

  ברשימת מדליקי המשואות נמצא גם הסופר אלי עמיר, הכדורגלן אורי מלמיליאן, מנהל המחלקה לכירורגיה כללית בבית החולים הדסה הר הצופים אחמד עיד וחנה הנקין ששכלה את בנה איתם וכלתה נעמה בפיגוע.

   

  ברשימה נמצאים גם דינה סמטה, חניכה ב"בית חינוך עיוורים", המסעדן אלי מזרחי, יעקב (יקי) חץ שלחם במלחמת ששת הימים, מיכאל סטיינדהרט שמוביל את פרויקט "תגלית", מירי ארנטל שהקימה עם בעלה את ארגון "זכרון מנחם" לסיוע לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם, סגן דין ארגיל שהלך בדרכם של דודו וסבו והתגייס גם הוא לצנחנים ורס"ן ירוס שיגוט, שעלתה מאתיופיה ומשרתת כראש מדור הסברה במפקדת קצין החינוך והנוער הראשי.

   

  שרת התרבות והספורט מירי רגב: "ביום העצמאות ה-69, מדינת ישראל מצדיעה לירושלים בירתנו הנצחית. טקס המשואות יעמוד השנה בסימן יובל לשחרורה ואיחודה של העיר. כל אחת ואחד ממדליקי המשואות יספר את סיפורה של ירושלים מהזווית האישית והמיוחדת שלו ולראשונה גם נציגי העם היהודי בתפוצות. כולם אוהבי ירושלים שתורמים במעשיהם וברוחם לבניינה, לשגשוגה וליופיה של ירושלים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "פורסמה הרשימה המלאה של מדליקי המשואות"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים