שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  חפציו של ספי ריבלין מוצעים למכירה פומבית ללא ידיעת המשפחה: "רוע לב"

  יותר משלוש שנים לאחר מותו של הקומיקאי, הוצעו למכירה פומבית כמה חפצים אישיים שלו - מבלי ליידע את המשפחה. "אף אחד לא שאל אותי על כך, זו חוצפה", זועמת אלמנתו

  שלוש שנים וחצי אחרי מותו - חפצים אישיים של ספי ריבלין ז"ל מוצעים למכירה פומבית, ללא ידיעת משפחתו. בין החפצים שמוצעים למכירה במחיר התחלתי של 100 דולר בבית המכירות "ווינרס" בירושלים: שלוש מחברות מכיתה ח' וגם טקסט שכתב בחייו הבוגרים יותר.

   

  אלמנתו של הקומיקאי המנוח, רינה ריבלין, זועמת על המכירה. אף אחד לא שאל אותי על כך", אמרה ל-ynet, "זו חוצפה שאין כדוגמתה, ורוע לב בבסיסו. מי נתן את האישור למכור את החפצים הללו, ואיך הם הגיעו למכירה בכלל?" תהתה. ריבלין הוסיפה כי היא פונה לערכאות משפטיות על מנת לבדוק מה באפשרותה לעשות על מנת למנוע את מכירת החפצים.

   

  ספי ריבלין. המשפחה מתנגדת למכירה (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
  ספי ריבלין. המשפחה מתנגדת למכירה(צילום: אבי מועלם)

   

  ש', שהעמיד את החפצים למכירה הפומבית, לא מתכוון לחזור בו. בשיחה עם ynet אמר כי "מישהו עבר כשפינו את בית ההורים של ריבלין ומצא את החפצים והעביר אותם אליי. המשפחה הרי זרקה את זה, אף אחד לא התייחס למחברות האלה. לא התכוונתי לפגוע במשפחה, אבל אם הם זרקו את המחברות - אז למה הם אומרים שזו חוצפה שלא פניתי אליהם? זה לא יפה מבחינתם לדבר עליי ככה".

   

  ריבלין, מגדולי הקומיקאים בישראל, הלך לעולמו לפני כשלוש שנים וחצי בגיל 66 אחרי שנים ארוכות שבהן נאבק במחלת הסרטן.

   

  מבית המכירות "ווינרס" נמסר: "אנו מקבלים אלפי פריטים בשנה ומקפידים לבחון את מהימנותם ולהעריך את שוויים. הפריטים מגיעים לרוב מאספנים ומפינוי תכולות דירה וכדומה. אין בידינו הכלים לבדוק כיצד התגלגל כל פריט למוכר ובמיוחד שלעתים אלו עוברים כמה ידיים".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יוחנן הראל
  ספי ריבלין
  צילום: יוחנן הראל
  לאתר ההטבות
  מומלצים