שתף קטע נבחר

יניב קקון מ"רוקדים עם כוכבים" חשוד באונס

הכוריאוגרף, בן 31 מכרמיאל, חשוד בעבירות מין קשות בנערות ובנער שלמדו אצלו ריקוד. כמו כן, במחשבו נמצאו תמונות עירום של תלמידות ריקוד מתחת לגיל 14. השופטת: מדובר ביותר מחשד ראשוני

 

 

בית משפט השלום בעכו האריך אחר הצהריים (יום ה') בחמישה ימים את מעצרו של יניב קקון, כוריאוגרף בן 31 מכרמיאל שהשתתף בעבר בתוכנית "רוקדים עם כוכבים", החשוד באונס ובתקיפות מיניות של תלמידות ותלמיד לריקוד. בית המשפט התיר לפרסם את שמו, אולם קבע כי תמונתו מבית המשפט תישאר מטושטשת.

 

השופטת ציינה כי ייתכן ובעקבות הפרסום יגיעו מתלוננים נוספים. בדיון בבית המשפט התברר כי מדובר בעבירות של מעשה סדום, אונס, מעשים מגונים – וגם איסוף תמונות עירום של החניכות שהחזיק במחשבו. השופטת שושנה פיינסוד כהן, ציינה במהלך הדיון כי מדובר ביותר מאשר חשד ראשוני.

 

קקון היום, בעת הארכת מעצרו (צילום: אביהו שפירא) (צילום: אביהו שפירא)
קקון היום, בעת הארכת מעצרו(צילום: אביהו שפירא)
 

הסנגור, עו"ד אסי סגל, טען כי מרשו – שהגיע הבוקר לחקירה בתחנת המשטרה בכרמיאל – נעצר ונאזק עוד לפני שניתנה לו אפשרות למסור את גרסתו. נציג המשטרה, רס"ר פאדי אגא, אמר כי הוצא נגדו צו מעצר על ידי בית המשפט עוד לפני כן. השוטרים הגיעו אתמול לביתו בניידת כדי לעצרו, אולם מאחר והיה במרכז הארץ, תואם עמו כי יגיע הבוקר לתחנה.

 

נציג המשטרה אמר כי חלק מהעבירות הן מלפני כמה חודשים וחלקן ישנות יותר, ובוצעו לפני מספר שנים. בסיכום הדיון אמר העו"ד כי המתלוננת המרכזית הייתה דמות דומיננטית בסטודיו, וכי היא מעלילה עליו בגלל סכסוך שהחל ביניהם סמוך לחנוכה. "הוא סיפק הסבר מדויק של מה שגרם לה לקצוף עליו", אמר. "היה ביניהם ויכוח והוא הסביר לה כי עליה לשנות את התנהגותה. היה להם ויכוח נוסף בעקבות הופעה, מאז הדברים הלכו ותפחו כמו כדור שלג. בהמשך גם אחיה הורחק מהסטודיו, ובנוסף ההורים חייבים כספים לסטודיו. אלה הדברים שגרמו לה לבוא ולהגיש תלונה".

 

הוא הוסיף כי החשוד אינו מכיר את האירוע שבו נטען כי תקף קטין, "ואין לו מושג על שאר העבירות. החשוד כופר ברוב המעשים שמיוחסים לו, ואף התחלחל כששמע מה שמייחסים לו".

 

השופטת ציינה בהחלטתה, בין השאר, כי גרסתו של החשוד בחלקה מחזקת את החשדות. היא הוסיפה כי מחומר החקירה עולה שהחשוד "השיג ושמר" תמונות עירום של החניכות הקטינות, ואלה היו שמורות במחשב. היא האריכה את מעצרו של הכוריאוגרף עד ליום שני הקרוב, ה-1 במאי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים