שתף קטע נבחר

בנט נבחר שוב לראשות הבית היהודי: "נגיע להנהגת המדינה"

שר החינוך רשם ניצחון סוחף עם 80.3% מקולות המצביעים. "הבחירה היא לא בי", אמר לאחר פרסום תוצאות הבחירות, "הבחירה היא בדרך, בדרך של לשמור על ביטחון ישראל ללא פשרות, לשמור על הזהות היהודית שלנו, לשמור על אחדות ולפתוח את שורות המפלגה"

יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט, הבוקר בכניסה לקלפי (צילום: איתן אלחדז/TPS) (צילום: איתן אלחדז/TPS)
יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט, הבוקר בכניסה לקלפי(צילום: איתן אלחדז/TPS)

יו"ר הבית היהודי, שר החינוך נפתלי בנט, זכה אתמול (ה') ברוב מוחץ של 80.3% (12,600 קולות) בבחירות על ראשות המפלגה. למקום השני הגיע יונתן ברנסקי שזכה ל- 12.2% מהקולות והרב יצחק זאגא זכה ל-7.47% מהקולות. בנט אמר לאחר בחירתו: "היום הנחנו את אבן הפינה בדרך להנהגת המדינה".

 

15,701 מתוך 30,734 (50.67%) בעלי זכות הצבעה הצביעו ב-68 קלפיות ברחבי הארץ. "אנחנו יוצאים מכאן למסע שבסופו נגיע להנהגת מדינת ישראל, המהפכה תמשיך בזכותכם", אמר בנט לאחר פרסום התוצאות. "אני מודה לבוחרי הבית היהודי על הזכות שניתנה לי להוביל את המפלגה לבחירות הבאות, ועל כך שבחרו להמשיך את המהפכה. זוהי משימה כבדה.

 

"הבחירה היא לא בי, הבחירה היא בדרך, בדרך של לשמור על ביטחון ישראל ללא פשרות, לשמור על הזהות היהודית שלנו, לשמור על אחדות ולפתוח את שורות המפלגה. כל מי שמאמין בערכים שלנו, הבית הזה שלו. יש בבית שלנו חדר לכל אחד".

פורסם לראשונה 27/04/2017 23:53

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים