שתף קטע נבחר

היהודי שנורה במחסום השאיר מכתב עם כוונות אובדניות

צעיר בן 19 רץ בצהריים עם סכין לעבר חיילת במחסום חיזמא – ונורה למוות על ידי הכוח שהיה במקום. שעות לאחר מכן התברר כי מסר לחבר מכתב שמעיד על רצונו לסיים את חייו

 

 

הצעיר היהודי בן ה-19 שנורה בצהריים למוות לאחר שרץ לעבר חיילת עם סכין במחסום חיזמא השאיר אצל חבר מכתב עם כוונות אובדניות. כך מתגלה כמה שעות לאחר התקרית.

 

הצעיר, תושב שכונת פסגת זאב בירושלים שלא גוייס לצבא. המשטרה בדקה את האפשרות כי התקרית היום בוצעה כניסיון התאבדות. המכתב שנמצא, אישש את החשד.

מעבר חיזמא, היום (צילום: שלום כהן, חדשות צבע אדום mivzaklive) (צילום: שלום כהן, חדשות צבע אדום mivzaklive)
מעבר חיזמא, היום(צילום: שלום כהן, חדשות צבע אדום mivzaklive)

הסכין ששימשה את הצעיר (צילום: דוברות המשטרה) (צילום: דוברות המשטרה)
הסכין ששימשה את הצעיר(צילום: דוברות המשטרה)
 (צילום: שלום כהן, חדשות צבע אדום mivzaklive) (צילום: שלום כהן, חדשות צבע אדום mivzaklive)
(צילום: שלום כהן, חדשות צבע אדום mivzaklive)

 

ש', חבר של ההרוג, סיפר מוקדם יותר ל-ynet: "הוא היה בן אדם סבבה לגמרי, למדנו בפנימייה לפני כמה שנים. הרקע שלו לא יותר מדי בעייתי. זה סיפור מוזר. אני לא יודע מה קרה איתו בשנה האחרונה כי אני לא בקשר איתו, אבל הוא היה ממש ממש בסדר, בחור רגיל. הוא עבד, הוא אדם חכם.

 

"תמיד הייתה עליו סכין מתקפלת וקטנה", הוסיף ש'. "מגיל 16 עם הסכין הזאת. זה יכול להיות שהוא ניסה להתאבד, אבל קשה לדעת. אני מכיר גם את אמא שלו, את אחים שלו. הייתה לו משפחה מסביבו".

 

בהודעת המשטרה נמסר כי "בשעה 15:45 הבחינו אנשי כוחות הביטחון הפועלים במעבר באדם שרץ לכיוונם מכיוון הכביש המוביל למעבר חיזמא מפסגת זאב כשהוא אוחז בדבר מה בידיו. אנשי כוחות הביטחון שהבחינו שנשקפת סכנה מיידית וממשית לחייהם פתחו בנוהל מעצר חשוד ונטרלו אותו. בזירה אותרה ונתפסה סכין אותה אחז בידו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שלום כהן, חדשות צבע אדום mivzaklive
זירת האירוע
צילום: שלום כהן, חדשות צבע אדום mivzaklive
מומלצים